Co-working

Co-working aneb sdílená kancelář s hlídáním dětí

Každý rodič dobře ví, jak složité je najít si volnou chvilku a věnovat se naplno pracovním a domácím povinnostem s dítětem v patách. Proto vznikl Coworking v MAM Prostor, kde můžete pracovat v klidu ve sdílené kanceláři a my pohlídáme vaše dítě v naší MINI školce.

Co nabízí naše sdílená kancelář? Můžete třeba:

  • pronajmout si stůl ve sdílené kanceláři a v klidu si udělat svou práci;
  • pronajmout si zasedací místnost a zvát si své klienty na schůzky nebo přednášky;
  • vybrat si z různých témat kurzů a rozšířit tak své odborné znalosti;
  • zúčastnit se různých společenských setkání, získat nové obchodní kontakty.

Své místo si rezervujte níže v našem formuláři. Potvrzení o rezervaci obdržíte emailem. V případě potřeby je možné rezervaci bezplatně zrušit nejdéle 24 hod předem. Pokud bude potvrzená rezervace zrušena po této lhůtě, bude vám naúčtováno 100% z ceny.

Kompletní ceny služeb vč. akčních cenových nabídek najdete v našem Ceníku. Všeobecné obchodní podmínky si nezapomeňte také přečíst. Jaká jsou pravidla fungování v našem centru si můžete přečíst v provozním řádu MAM Prostor.

Rezervace a ceník co-workingu:

Hlídání dětí

Pro zajištění kvalitní péče prosím zadejte věk vašeho dítěte a počet dětí. Cena za hlídání dětí 3 - 6 let: 125 Kč/hod. Cena za individuální hlídání dětí do 3 let: 150 Kč/hod.
Datum a čas:

Počet:

Věk:

Pracovní stůl

K dispozici 5 pracovních míst vč. wifi připojení a možnosti tisku dokumentů. Cena za pronájem 1 pracovního místa 50 Kč/hod.
Datum a čas:

Malá zasedačka

Pro vaše individuální schůzky máte k dispozici malou zasedačku s kapacitou 5 osob, vybavenou wifi připojením, flip-chart tabulí a pracovním stolem. Na vyžádání k dispozici dataprojektor. Cena 150 Kč/hod.
Datum a čas:

Velká zasedačka

Pokud hledáte prostor pro pořádání velkých prezentací pro své klienty, nabízíme zasedací místnost s kapacitou 15 osob, vybavenou wifi připojením, flip-chart tabulí a pracovními stoly. Na vyžádání k dispozici dataprojektor. Usazení posluchačů je variabilní. Cena 350 Kč/hod.
Datum a čas:

Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram