Bookings

To make a reservation for a working place or a meeting room or babysitting, choose your requested date and time in our calendar and book it. You will receive your confirmation by email.

Kids activity groups, exercise classes and other reservations here.

You can cancel your reservation for free 24 hours before the date, otherwise we will charge you 100% cancelation fee. Check our detailed price list here.

For MAM Prostor rules check provozní řád MAM Prostor.

Hlídání dětí

Pro zajištění kvalitní péče prosím zadejte věk vašeho dítěte a počet dětí. Cena za hlídání dětí 3 - 6 let: 125 Kč/hod. Cena za individuální hlídání dětí do 3 let: 150 Kč/hod.
Datum a čas:

Počet:

Věk:

Pracovní stůl

K dispozici 5 pracovních míst vč. wifi připojení a možnosti tisku dokumentů. Cena za pronájem 1 pracovního místa 50 Kč/hod.
Datum a čas:

Malá zasedačka

Pro vaše individuální schůzky máte k dispozici malou zasedačku s kapacitou 5 osob, vybavenou wifi připojením, flip-chart tabulí a pracovním stolem. Na vyžádání k dispozici dataprojektor. Cena 150 Kč/hod.
Datum a čas:

Velká zasedačka

Pokud hledáte prostor pro pořádání velkých prezentací pro své klienty, nabízíme zasedací místnost s kapacitou 15 osob, vybavenou wifi připojením, flip-chart tabulí a pracovními stoly. Na vyžádání k dispozici dataprojektor. Usazení posluchačů je variabilní. Cena 350 Kč/hod.
Datum a čas:

Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram