MAM Prostor Club

MAM Prostor Club

Spolek MAM Prostor jsme založily, abychom pomohli rodičům skloubit profesní a osobní život. Zabýváme se také genderovou rovností a dále pomáháme matkám s profesním návratem do života po mateřské dovolené. Celkově nám totiž záleží na zlepšení sociálního postavení ženy/matky v dnešní společnosti.

Naší hlavní činností je pořádaní zájmových kroužků pro děti, kde rozvíjíme jak fyzickou, tak duševní stránku dítěte. Pro rodiče nejčastěji pořádáme semináře, které se zabývají širokým spektrem témat od zdravé výživy, duševního rozvoje až po praktické rady, jak uspět nebo vylepšit svoji pozici v zaměstnání a jak skloubit pracovní a rodinný život.

Dále spolek MAM Prostor zajišťuje skupinové i individuální hlídání dětí a pronájem prostor různých velikostí.

A kdo za založením Spolku MAM Prostor stojí?

Kateřina Reichertová, předsedkyně

16 let úspěšně pracovala v reklamních agenturách. Na konci roku 2013 však dozrál čas na změnu a Katka se rozhodla začít hledat cestu pro vybalancovaný pracovní i rodinný život jak svůj, tak i ostatních rodičů. Proto založila projekt MAM Prostor, kde si každý může najít ten svůj kousek prostoru pro činnost, na kterou před tím neměl čas.

jana fotoJana Habrová, spoluzakladatelka

Matka dvou dětí, krátce po rodičovské dovolené. Více než 15 let pracovala ve velkých korporátních firmách na pozicích v marketinku a financích. Během rodičovské dovolené vystudovala dálkově obor Sociální a masové komunikace a získala magisterský titul.

 

Kontakty:

Spolek MAM Prostor
IČO: 04302427
U teplárny 1174/3, Košíře, 158 00 Praha 5
Tel: +420 727 877 199
E-mail: info@mamprostor.cz

Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram