Rezervace

Pokud máte zájem rezervovat si pracovní místo či zasedací místnost a nebo pohlídat děti, vyberte si datum a hodinu v našem kalendáři a rezervujte si jej. Potvrzení o rezervaci obdržíte emailem. Rezervace dětských kroužků, cvičení a dalších akcí zde.
V případě potřeby je možné rezervaci bezplatně zrušit nejdéle 24 hod předem. Pokud bude potvrzená rezervace zrušena po této lhůtě, bude vám naúčtováno 100% z ceny. Kompletní ceny služeb vč. akčních cenových nabídek najdete v našem Ceníku. Všeobecné obchodní podmínky si nezapomeňte také přečíst.

Jaká jsou pravidla fungování v našem centru si můžete přečíst v provozním řádu MAM Prostor.

Hlídání dětí

Pro zajištění kvalitní péče prosím zadejte věk vašeho dítěte a počet dětí. Cena za hlídání dětí 3 - 6 let: 125 Kč/hod. Cena za individuální hlídání dětí do 3 let: 150 Kč/hod.
Datum a čas:

Počet:

Věk:

Pracovní stůl

K dispozici 5 pracovních míst vč. wifi připojení a možnosti tisku dokumentů. Cena za pronájem 1 pracovního místa 50 Kč/hod.
Datum a čas:

Malá zasedačka

Pro vaše individuální schůzky máte k dispozici malou zasedačku s kapacitou 5 osob, vybavenou wifi připojením, flip-chart tabulí a pracovním stolem. Na vyžádání k dispozici dataprojektor. Cena 150 Kč/hod.
Datum a čas:

Velká zasedačka

Pokud hledáte prostor pro pořádání velkých prezentací pro své klienty, nabízíme zasedací místnost s kapacitou 15 osob, vybavenou wifi připojením, flip-chart tabulí a pracovními stoly. Na vyžádání k dispozici dataprojektor. Usazení posluchačů je variabilní. Cena 350 Kč/hod.
Datum a čas:

Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram