Joga pro děti předškolního věku

Základní info

Datum: 15. 01. 2018
Čas: 15.00-15.45 hod
Cena: 1500,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Joga pro děti předškolního věku

Lekce se konají každé pondělí v 15,00 hod a lekce trvá 45 min. bez účasti rodičů.

Sestavy jsou doprovázené příběhem, pohádkou, písničkou nebo básničkou. Pomocí vyprávění děje děti zapojují svojí fantazii, zvědavost i chuť si zkusit to co dělají např. zvířátka v daném příběhu. Cvičení pro děti tohoto věku je spíše dynamičtější, podporující jejich přirozený vývoj. Statické (balanční) pozice necháváme děti provádět jen na velmi krátkou dobu, nebo je popřípadě vynecháme (u nejmenších dětí). Celá sestava je zakončena krátkou relaxací. Snažíme se děti naučit především správným dechovým návykům například pomocí různých her.

Při cvičení děti stále pozorujeme, zda je cvičení baví, zda neztrácejí pozornost a jsou spokojené. V opačném případě děti do ničeho nenutíme, protože jóga není o napětí, bolesti a nepříjemném nátlaku.

Co si vzít s sebou na cvičení? Pohodlný oděv.

Cena za jednotlivou lekci je 180 Kč, nabízíme možnost zakoupit balíček 10 lekcí za zvýhodněnou cenu 150 Kč za lekci.

Pravidla pro zrušení lekce:

Lekce se ruší jedině na základě odeslané zprávy SMS nebo mailem nejpozději 24 hodin předem. Vaši lekci postoupíme jinému registrovanému zájemci. SMS zpráva urychlí možnost nahrazení místa jiným zájemcem. Pokud bude lekce zrušena později než 24 hodin předem, jsme bohužel nuceni naúčtovat plnou částku.

Lektor

Markéta Sulejmani Jóga mě provází životem 14let. Poprvé jsem se na jógovou podložku dostala během prvního těhotenství a bylo mi jasné, že to je na celý život. Miluji dětskou hravost, bezprostřednost a radost ze života. S dětmi pracuji 5 let a připravuji pro ně malá/velká překvapení. Kombinace jógy a hry s dětmi je pro mě geniální spojení jak děti naučit vnímat své tělo a používat ho ve svůj prospěch.

Rezervace

Typ lístku Cena Počet míst
permanentka 10 vstupů 1500,00
jednotlivý vstup 180,00

Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat k vytvoření rezervace.


Označeno v Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram