Pohybové kurzy pro děti

Základní info

Datum: 19. 09. 2019
Čas: 9.30-12.00 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Pohybové kurzy od 5 měsíců do 2,5 let s rodičem.

Lekce se konají každý čtvrtek v těchto časech kromě letních prázdnin:

  • 9:30 hod. pouze každých 14 dní (Broučci 1 – 2,5 roku)
  • 10:15 hod. (Broučci 1 – 2,5 roku)
  • 11:00 hod (Miminka 5 – 12 měsíců)

Co nás na lekcích čeká?

Budeme si hrát, chovat se, pomáhat dětem zjistit kde co mají a jak to používat :-)) Zklidňovat nebo stimulovat jejich nervový systém, rozvíjet smysly (zrakový, sluchový, čichový, hmatový, chuťový). A samozřejmě rozvíjet také sociální interakce s ostatními dětmi.

V kurzu využijeme spojení mateřství a perinatální psychologie (vývoj v období před a těsně po porodu), pohybovou terapii, jogu, hudbu, tanec, říkanky, zpěv, skupinovou dynamiku, práci s energií, doteky a dotekové hry na tělo, masáže dětí a samozřejmě také vývojové pohyby.

Podpoříme vás v prohlubování vztahu a komunikace s vaším děťátkam a při hledání vaší nové identity jako matky.

Lekce trvá 45 minut. Není třeba speciálního oblečení či vybavení.

Máte možnost si zakoupit balíček 10-lekcí za 1500 Kč. Jednotlivá lekce stojí 180 Kč. Úvodní lekce pro nové děti je zdarma. 

Při rezervaci, prosím, do formuláře napište jméno, měsíc a rok narození vašeho dítěte a odklikněte souhlas se zpracováním osobních údajů.

Pravidla pro zrušení lekce:

Lekce se ruší jedině v rámci on-line rezervačního systému nejpozději 24 hodin předem. Vaši lekci postoupíme jinému registrovanému dítěti. Pokud bude lekce zrušena později než 24 hodin předem, jsme bohužel nuceni naúčtovat plnou částku.


Lektor

Petra Davidová Taneční pedagožka, certifikovaná dula a laktační poradkyně, lektorka v oblasti vývojových pohybů kojenců a jogy pro miminka, doprovází ženy k porodu do pražských a středočeských porodnic od roku 2006, má 12letou praxi kurzů s dětmi, je matkou dvou synů narozených r.2001 a 2003 v porodnici a dcery 2010 narozené doma. Více o ní na www.dulapraha.cz.

Rezervace

Označeno v Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram