Power joga

Základní info

Datum: 12. 11. 2018
Čas: 8.30-21.00 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Každé pondělí v 8,30 h. s možností hlídání dětí nebo ve 20,00 hod bez hlídání dětí.

Hlídání dětí zajištěno za speciální cenu. Pokud máte zájem o hlídání dětí, zarezervujte si jej také v našem systému níže.

Power ​y​oga flow motion pomáhá vytrénovat pevné, pružné tělo a zároveň čistí hlavu. Důležitý prvek představuje hudba. Na lekcích zaznívá zejména new jazz, lounge, relaxační hudba​ a etno. Důraz se klade na plynulé přechody mezi ásanami stejně jako ve vinyase flow power yoze, zároveň je však dodána dynamika a variabilita kombinací a také hravost.
Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, vždy je lekce přizpůsobena osazenstvu i náladě. Chceme, aby jste odcházeli s pocitem, že jste si dali pořádně do těla a dostali se postupně do takových pozic, o kterých jste nikdy nevěřili, že je dokážete udělat  a zároveň se cítili odpočinutí a plní energie. A výsledky viděli na svém těle.  O tom je power yoga flow motion.
Cena lekce je 100 Kč za lekci a cena hlídíní je 80 Kč.

Pravidla pro zrušení lekce:
Lekce se ruší jedině v rezervačním systému Reservanto nejpozději 24 hodin předem. Vaši lekci postoupíme jinému registrovanému zájemci.  Pokud bude lekce zrušena později než 24 hodin předem, jsme bohužel nuceni naúčtovat plnou částku.


Lektor

Martin Reichert Sport byl vždy mým velkým koníčkem a jsem rád, že se nyní mohu o tuto radost dělit i s ostatními.

Rezervace

Označeno v Osobní rozvoj
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram