Program finanční gramotnosti pro dospělé

Základní info

Datum: 25. 10. 2017
Čas: 18.00-20.00 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Klub rodičů – přednášky ZDARMA!

Díky dotačnímu projektu z EU Vám nabízíme ZDARMA přednášky pro dospělé v rámci Klubu rodičů. Vybíráme taková témata, která přispívají ke zvýšení kompetencí rodičů při podpoře domácí přípravy dětí a zvyšující motivaci k podpoře vzdělávací kariéry dětí.

VŠE O PENĚZÍCH aneb JAK PENÍZE VYDĚLAT, ŘÍDIT, SPRAVOVAT A ROZMNOŽOVAT

Objevte svět financí a cestu k osobní svobodě a finanční nezávislosti. Naučte se základním dovednostem s penězi, a to: jak se dají peníze vydělat, řídit, spravovat a rozmnožovat, tak aby v životě člověka přinášely jistotu, bezpečí, radost a naplnění.

Proč se kurzu zúčastnit?

  • Získáte praktické dovednosti, jak si ve svém životě uspořádat finance tak, aby vám dobře sloužily a přinášely radost.
  • Získáte znalost hodnoty své práce na trhu a vylepšíte si vyjednávací postavení v zaměstnání nebo podnikání.
  • Získáte dovednosti efektivně investovat a utvářet si svůj vlastní majetek (bohatství).
  • Získáte spokojenější život bez zadlužování a půjček.
  • Získáte finanční stabilitu každodenního života.
  • Získáte dovednosti vytvářet si pravidelné pasivní příjmy.
  • Získáte více volného času pro sebe, pro to co vás baví, pro svou rodinu, a pro své přátele.
  • Získáte možnost stát se více finančně nezávislým.
  • Získáte větší sebedůvěru a sebelásku, a otevřete si nové příležitosti své vlastní seberealizace a smyslu života.
  • Získáte zpět svou dovednost – NAUČIT SE POUŽÍVAT ZDRAVÝ SELSKÝ ROZUM.

Zahájení provozu Klubu rodičů je 26.4. 2017 a ukončení 31.12.2018. Po tuto dobu mají účastníci přednášky konané v rámci klubu zdarma. Maximální kapacita přednášk je 15 rodičů. Na přednášky se mohou do účastníci hlásit průběžně jednotlivě.

Realizováno v rámci projektu „Lepší život na Praze 5“ (CZ.07.3.63/0.0/0.0/16_031/0000197), který je financován z Operačního programu Praha – pól růstu.

logo eu

praha logo

Lektor

Marcela Hrubošová Vystudovala Vysokou školu finanční a správní – obor Pojišťovnictví. V oblasti financí působí více jak 25 let. Původně pracovala ve státní správě, kde se specializovala na kontrolní činnost v oblasti daní a vymáhání pohledávek z neuhrazených daňových povinností. Od roku 2000 působí v soukromého sektoru a zaměřuje se zejména na oblast finančního trhu. Pracovala ve významných manažerských pozicích v největších pojišťovnách na českém a slovenském trhu, jako generální ředitelka vedla nadnárodní inkasní společnost. V letech 2008 – 2010 zakládala na českém trhu makléřské pojišťovací společnosti. V roce 2011 se opět vrací do oblasti nedobytných pohledávek a zajišťuje jejich vymáhání pro významné bankovní domy v ČR. Dnes vlastní společnost Finance pro radost s.r.o., která se zabývá poradensko-konzultační činností v oblasti podnikání a vzdělávací činností na poli finanční gramotnosti. Je autorkou vzdělávacího konceptu FINANCE PRO RADOST, vede semináře a mentoruje začínající podnikatele v jejich profesním i osobním růstu. Je také autorkou knih: Optimalizace pohledávek (nejen) pojišťoven, Profese pojišťovací zprostředkovatel aneb Co by měl každý „Pojišťovák“ vědět, nebo velmi úspěšné knihy Tahák na úspěšné podnikání.

Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Označeno v Osobní rozvoj
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram