Veselé zpívání pro děti 5 měsíců – 3 roky

Základní info

Datum: 26. 09. 2018
Čas: 9.30-10.15 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Veselé zpívání pro děti 5 měsíců – 3 roky

Zahájení první lekce 19.9.2018. Lekce se konají každou středu od 9:30 – 10:15 hod.  Maximální kapacita lekce je 7 dětí. Lekce trvá 45 minut s doprovodem rodičů. Není třeba speciálního oblečení či vybavení. Lekce jsou po dobu školních prázdnin přerušeny. Rádi bychom Vám představili kroužek zpěvu, který je vhodný pro chlapce i děvčata mající zájem o zpěv a hudbu. Zábavnou formou se zde naučí základní techniky zpěvu, správné dýchaní a držení těla při zpívání, poznají rozdíly mezi sólovým a sborovým zpěvem a zjistí, jaký má jejich hlas rozsah.

Co nás na lekcích čeká?

Na děti čeká pestrý hudební repertoár, ve kterém nebudou chybět lidové ani moderní písně. Součástí kroužku jsou i různá dechová a rytmická cvičení. Podstatné není, aby se z dětí stali profesionální zpěváci, ale aby je zpívání bavilo. Cena za pololetí (blok 15 lekcí) je 2550 Kč.
Při rezervaci, prosím, do formuláře napište jméno, měsíc a rok narození vašeho dítěte a odklikněte souhlas se zpracováním osobních údajů.
Pravidla pro náhrady:
Lekce se ruší jedině v rámci on-line rezervačního systému nejpozději 24 hodin předem. Pokud bude lekce zrušena později než 24 hodin předem, jsme bohužel nuceni naúčtovat plnou částku. Promeškané lekce je možné nahradit v dalším pololetí.


Lektor

Rytmik Zájmové kroužky nejsou jen pouhou zábavou. Je třeba si uvědomit, že jejich význam je mnohem hlubší. Prostřednictvím kroužků děti dostávají šanci, jak se plně realizovat v činnosti, která je baví, naplňuje a nejen to. Pokud dítě pravidelně navštěvuje nějaký kroužek, vybuduje si kladný vztah k aktivnímu trávení volného času. Kroužky jsou pro děti ideální příležitostí, díky které mohou poznat svůj talent. Ne všechny děti totiž vynikají v učení, mohou ale být úspěšné při hraní na hudební nástroj, ve sportu apod. Dítě se také učí sociální interakci, učí se komunikovat, spolupracovat s ostatními v týmu a současně jít za svým cílem a prosazovat vlastní nápady. Získává sebevědomí, uvědomuje si vlastní osobnost a posiluje si schopnost organizace vlastního volného času, což mu může velmi pomoci i v budoucím životě.

Rezervace

Označeno v Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram