OBNOVENÍ PROVOZU od pondělí 18.5.

Vážení rodiče,

S radostí Vám oznamujeme, že obnovujeme provoz většiny kroužků a aktivit v našem centru již od pondělí 18.5.2020. Abychom splnili všechna hygienická pokyny, prosím Vás, abyste se řídili následujícími pravidly:

  • Časy lekcí budou alternovány tak, aby mezi lekcemi vznikla 15 minut pauza. V prostorách budovy se prosím zdržujte jen po nezbytně dlouhou dobu před i po lekci, abychom omezili kontakt s dalšími osobami.
  • Vstup do budovy bude umožněn pouze účastníkům lekce (v závislosti na druhu lekce buď 1 rodič+dítě nebo pouze dítě, jedná-li se o lekci bez přítomnosti rodiče)
  • Při vstupu do budovy bude k dispozici desinfekce na ruce a bude nutné si ruce umýt a vydesinfikovat. Desinfekce bude taktéž k dispozici v koupelně a ve třídě, kde probíhají lekce.
  • Vzhledem k tomu, že nejsme schopni zajistit 2 m rozestupy mezi účastníky, je nutné, aby každý účastník měl během celé lekce a při pohybu po budově ústa chráněná rouškou (výjimka se vztahuje na děti do 2 let).
  • Před lekcí bude nutné podepsat podpisový arch k  Čestnému prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění.

Prosíme registrujte se v rezervačním systému v kalendáři akcí, počet osob na lekci bude striktně omezen na kapacitu každé lekce.

Označeno v Nezařazené
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram