References

MAM prostor – velmi zajímavé místo jak pro Vás, tak pro Vaše děti

22.10.2014, Sexymamas

Máte pracovní schůzku či si chcete dát jen v klidu kávu s kámoškou? Potřebujete si udělat nějakou práci a nemáte hlídání? Tak se podívejte na náš dnešní tip na prostor, kde je tohle vše možné!

Coworking nemusí být jen místem pro práci

7.8.2014, Podnikový zpravodaj

I podnikání podléhá módním vlnám a trendům. Jedním z relativně nových a mladých trendů je coworking, který si našel své příznivce i v Česku. Podívejme se proto blíže na tento fenomén a na příležitosti, které podnikatelům dává.

I PŘES LÉTO V KLIDU PRACUJTE, MY SE O VAŠE DÍTĚ POSTARÁME

12.7.2014, Style Magazin

Příměstské tábory jsou velmi populární jak u rodičů, tak u dětí. Vaše ratolest si může vybírat ze široké nabídky různých tematických aktivit. MAM Prostor klade důraz na rozvoj dětí po edukační, ale i po pohybové stránce. Proto jsou témata a aktivity volené tak, aby každý den byl různorodý a obsahoval všechny nabízené typy činností.

I PŘES LÉTO V KLIDU PRACUJTE, MY SE O VAŠE DÍTĚ POSTARÁME

4.7.2014, i-journal.cz

Dva měsíce volna jsou pro každé dítě více než radostné. Jiné už to bývá pro rodiče, pokud nemají zajištěné alespoň občasné hlídání. Společenské centrum MAM Prostor v Praze 5, které nabízí podporu aktivním ženám s malými dětmi, připravilo sérii letních aktivit pro děti předškolního a školního věku, aby pomohlo pracujícím rodičům ulehčit v době, kdy jsou školní zařízení zavřená.

MAM Prostor je pro maminky i jejich děti

24.6.2014, Haló noviny

Společenské centrum MAM Prostor pořádá právě dnes charitativní minibazárek s výtěžkem pro Ranou péči EDA aneb Den plný krásy. Nezisková organizace Raná péče EDA, kterou naše čtenářky a naši čtenáři znají, podporuje více než 200 rodin, kde se narodilo dítě se zrakovým nebo kombinovaným postižením. Součástí akce, která je určena široké veřejnosti, je i poradenství pro ženy.
Iniciátorem celé akce je Společenské centrum MAM Prostor v Praze 5, které nabízí podporu aktivním ženám s malými dětmi. Akce se koná dnes od 11 do 20 hodin v objektu bývalé rodinné vily se zahradou v ulici U teplárny 3 v Praze 5 (má také minikavárnu zařízenou v originálním retrostylu 70. let).
Každá žena, která by ráda podpořila děti se zrakovým nebo kombinovaným postižením prostřednictvím neziskové organizace Raná péče EDA, může do MAM Prostoru přinést pár kousků dámského či dětského oblečení nebo nějakou hračku či knížku. Pokud však nemáte ve svém šatníku nic, co by mělo jít do světa, můžete na Ranou péči EDA přispět tím, že si nějaký kousek oblečení za lidové ceny od 50 Kč do 200 Kč samy koupíte, doporučuje Lenka Bártová z EDY, která nás o akci informovala. Oblečení, jež se neprodá, věnuje MAM Prostor právě do Rané péče EDA.
Tento projekt je postaven na sdílení zkušeností a vzájemné podpoře mezi aktivními maminkami, které pracují či podnikají. Zároveň se tím maminky starají o rozvoj svých dětí. Automaticky se zde nabízí také podpora dětí nějakým způsobem postižených.

Léto ve znamení MAM Prostoru – Minibazárek a příměstské tábory!

23.6.2014, Splněné dětské přání

Léto, zdá se, dorazilo a s ním i několik zajímavých projektů. V úterý 24. června pořádá MAM prostor v Praze charitativní minibazárek. Konečně si můžete udělat místo ve svém šatníku a kousky, které vás omrzely, můžete věnovat do prodeje a udělat radost někomu dalšímu. Řešíte aktuálně program pro děti na léto? Nemáte na hlídací babičky? Nevadí, povíme vám o týdenních turnusech příměstských táborů pro děti od 3 – 11 let.

Charitativní minibazárek aneb den plný krásy v MAM Prostoru

11.6.2014, Pěkný den.cz

Společenské centrum MAM Prostor v Praze 5, které nabízí podporu aktivním ženám s malými dětmi, zve na Charitativní minibazárek aneb den plný krásy, který se koná 24. června 2014 od 11.00 do 20.00 hodin. Každá žena, která by ráda podpořila děti se zrakovým nebo kombinovaným postižením pomocí neziskové organizace Raná péče EDA, může do MAM Prostoru přinést pár kousků dámského či dětského oblečení nebo nějakou hračku či knížku.

Charitativní minibazárek MAM Prostor

10.6.2014, Informuji.cz

Společenské centrum MAM Prostor v Praze 5, které nabízí podporu aktivním ženám s malými dětmi, připravuje projekt Charitativní minibazárek aneb den plný krásy, který se koná 24. června 2014 od 11.00 do 20.00 hodin.

SVĚT DĚTÍ

2.6.2014, Blesk pro ženy

blesk pro zeny

NOVÉ SPOLEČENSKÉ CENTRUM MAM PROSTOR. VYHRAJTE VOUCHERY!

26.6.2014, Žena-in

Soutěžte s námi a služby MAM Prostoru si vyzkoušejte na vlastní kůži! 3 z vás vyhrají balíček v hodnotě 675,- Kč, obsahující vouchery na dílnu pro děti v hodnotě cca 300 Kč a 3 hodinové hlídání vaší ratolesti v hodnotě 375 Kč. Vouchery jsou platné do konce roku 2014.

MÁTE DÍTĚ A CHCETE PRACOVAT? ZKUSTE VYUŽÍT MATEŘSKÉHO CENTRA!

23.5.2014, Blesk

Mateřská a následná rodičovská dovolená už dlouho neznamená, že se žena zavře na tři čtyři roky doma a stane se z ní profesionální matka a hospodyně. Mnoho žen ani při mateřství totiž nehodlá opustit svou práci. Jenže jak pracovat a nezbláznit se?

NOVINKA PRO MAMINKY

21.5.2013, Blesk

Blesk 21-5-2014

NOVÉ SPOLEČENSKÉ CENTRUM MAM PROSTOR V PRAZE 5

19.5. 2014, Trendy zdraví

Nové společenské centrum MAM Prostor je prioritně určeno pro matky a jejich ratolesti. Díky nabízeným službám zde mohou ženy i s malými dětmi v klidu pracovat, vzdělávat se, věnovat se svým koníčkům nebo se scházet se svými kamarádkami. Profesionálové z MAM Prostoru se postarají jak o ně samotné, tak i o jejich děti. Nové společenské centrum nabízí individuální přístup pro všechny klienty a v neposlední řadě domácí atmosféru v prostorné vile se zahradou uprostřed zeleně.

NOVÉ SPOLEČENSKÉ CENTRUM MAM PROSTOR

15. května 2014, i-journal

Na konci dubna otevřelo své dveře nové společenské centrum MAM Prostor v Praze 5, které je prioritně určeno pro matky a jejich ratolesti. Díky nabízeným službám zde mohou ženy i s malými dětmi v klidu pracovat, vzdělávat se, věnovat se svým koníčkům nebo se scházet se svými kamarádkami. Profesionálové z MAM Prostoru se postarají jak o ně samotné, tak i o jejich děti. Nové společenské centrum nabízí individuální přístup pro všechny klienty a v neposlední řadě domácí atmosféru v prostorné vile se zahradou uprostřed zeleně.

Media

MAMlogo_CMYK MAMlogo_CMYK MAMlogo_CMYK MAM_logo_WHITE
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram