Angličtina pro nejmenší ZDARMA

Základní info

Datum: 07. 12. 2023
Čas: 15.00-15.45 hod
Cena: 0,00 Kč

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Angličtina pro děti od 3 – 7 let.

Lekce probíhají každé úterý od 16h do 16:45h. Během školních prázdnin se lekce nekonají.

V rámci dotačního projektu z EU Vám nabízíme tento kroužek zdarma. Dotační program končí 30.9.2023. Po tuto dobu mají děti výuku zdarma. Maximální kapacita lekce je 10 dětí a je nutné se na každou lekci zaregistrovat. Lekce jsou po dobu školních prázdnin přerušeny.

Jedná se o jedinečnou výuku anglického jazyka zábavnou formou s využitím nespočetného množství podnětů. Děti si z každé hodiny odnesou nejen nová slovíčka, ale i hezký zážitek. Dítě se učí s lektorkou písničky, pohybové aktivity podporující psychomotorický vývoj a rýmy.

Realizováno v rámci projektu „Komunitní centrum 4BL”, (CZ.07.3.63/0.0/0.0/17_051/0000739), který je financován z Operačního programu Praha – pól růstu.

logo eu

praha logo


Lektor

Monika Chrdle Mám ráda děti, lezení a cestování. Vystudovala jsem sice Management volně žijících zvířat v tropech a subtropech, ale moc slonů nebo žiraf se mi při objevování světa do cesty nepřipletlo. Proto jsem vyměnila práci se zvířaty za práci v Britské škole, kde jsem pracovala pět let jako asistentka učitele ve školce a rok v první třídě. Zároveň jsem učila český jazyk cizince. Protože mne učení moc baví, rozhodla jsem se na mateřské dovolené vystudovat učitelství pro 1. Stupeň ZŠ. V pátém ročníku školy (a hlavně pěti letech na rodičovské) se učení nemůžu dočkat, proto jsem se s potěšením ujala lekcí anglického jazyka pro děti v MAM Prostor.

Rezervace

Posted in Dětské kroužky, Jazykové kurzy
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram