Angličtina pro nejmenší

Základní info

Datum: 29. 06. 2020
Čas: 16.00-16.45 hod
Cena: 0,00 Kč

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Angličtina pro děti od 3 – 6 let.

Kurzy probíhají každé úterý 17:00-17:45 hod. a lze se přihlásit kdykoliv během školního roku.

Nový běh kurzu 12 lekcí začíná 6.12.2016 a končí 28.2.2017.

Jedná se o jedinečnou výuku anglického jazyka zábavnou formou s využitím nespočetného množství podnětů. Děti si z každé hodiny odnesou nejen nová slovíčka, ale i hezký zážitek. Dítě se učí s lektorkou písničky, pohybové aktivity podporující psychomotorický vývoj a rýmy.

Všeobecné informace:

1 běh kurzu obsahuje 12 lekcí. Lekce trvá 45 min. Výuka probíhá ve skupince v maximálním počtu  8 dětí.
V průběhu roku je možné připojit se do výuky. Ukázkovou lekci zdarma je třeba objednat přes náš rezervační formulář níže. Do rezervace prosím uveďte věk dítěte a termín ukázkové lekce o kterou máte zájem.

Cena:

Pokud se Vám lekce bude líbit, máte možnost si zakoupit balíček 12-lekcí za 1920 Kč (160 Kč / lekce). Pokud do programu vstoupíte později, bude vám vypočítán aktuální počet lekcí.

Lektor

Veronika Linhartová “Myslím si, že anglicky se zvládne naučit každý, jen je potřeba najít způsob studia, který bude vyhovovat právě Vám. Výuka by podle měla být především příjemná a zábavná, tak aby jazyk stal přirozenou součástí Vašeho života, něčím, co ho obohatí o nové přátele, zážitky a kulturu. “ Angličtinu vyučuji od roku 2008. Začínala jsem jako lektorka v mateřských školách a postupně jsem vedla různé druhy kurzů - výuku dětí i dospělých, přípravu na mezinárodní certifikáty, obchodní angličtinu, konverzaci, přípravu k maturitě a další. Kromě péče o syna se věnuji studiu práv. Ve volném čase, pokud mi nějaký zbývá, ráda sleduji filmy, čtu, sportuji nebo vařím.

Rezervace

Posted in Dětské kroužky, Jazykové kurzy
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram