Novinářský kroužek ZDARMA

Základní info

Datum: 07. 04. 2020
Čas: 15.30-17.30 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Novinářský koužek pro děti od 8-15 let ZDARMA

V rámci dotačního projektu z EU Vám nabízíme zdarma Novinářský kroužek pro děti od 8 do 15 let.

Zahájení dalšího seminárního roku začíná 4.9.2017 a ukončí 31.12.2018. Po tuto dobu jej mají účastníci zdarma. Maximální kapacita lekce je 10 dětí. Kroužek se koná každé pondělí od 15,30-17,30 hod. během školního roku (mimo školních prázdnin a státních svátků). Děti se mohou do kroužku hlásit průběžně.

Kroužek je určen pro kreativní zájemce, kteří mají odvahu napsat o světě to, co si o něm opravdu myslí. Zaměříme se přitom na články, rozhovory, reportáže a práci  s informačními zdroji. Součástí aktivit bude rovněž tvorba společného časopisu. Vyzkoušíme si i rozhlasovou práci, tzn. úpravu i nahrávání mluvených příspěvků.

Základní práce s textem bude začínat tvorbou drobných příběhů a přesáhne až ke kratším článkům.  Nebudou samozřejmě chybět ani hry a aktivity zaměřené na rozvoj slovní zásoby a komunikace.

Realizováno v rámci projektu „Lepší život na Praze 5“ (CZ.07.3.63/0.0/0.0/16_031/0000197), který je financován z Operačního programu Praha – pól růstu.

logo eu

praha logo

Lektor

Ivana Zemínová Jsem již 22 let pyšnou matkou dvou synů. Od ranného dětství mě bavilo kreslit a něco vytvářet a vyrábět. Téměř dvacet let jsem strávila v HBO v kreativním oddělení, tuto krásnou zkušenost se nyní pokouším předávat dětem v rámci Filmařského kroužku spolu se svým synem Matášem, který je studentem FAMU. Je to potěšení sledovat radost dětí při tvořivé práci, jsem přesvědčena že v každém sídlí kreativní duch, díky kterému spolu s dětmi vytváříme skutečná umělecká díla!

Rezervace

Posted in Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram