Filmařský příměstský tábor pro děti 8-15 let

Základní info

Datum: 03. 08. 2020
Čas: 9.00-17.00 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Filmařský příměstský tábor pro děti od 8-15 let – KAPACITA NAPLNĚNA

Termín konání je 23.7. – 27.7.2018. Sraz dětí každý den 9:00 hodin. Vyzvedávání dětí každý den 16:30 – 17:00 hodin. Po domluvě možnost vyzvednout dítě i v jiném čase. Maximální kapacita tábora je 10 dětí.

 V ceně dotace příměstského tábora je zahrnuto:

  • Lektor
  • Učební pomůcky
  • Exkurze a procházky
  • Celodenní strava (svačina-oběd-svačina, pitný režim)

Co nabalit dětem s sebou:

  • přezůvky
  • pohodlné boty na procházky a sportovní aktivity
  • vhodné sportovní oblečení na vnitřní i venkovní aktivity vč. pokrývky hlavy a opalovacího krému
  • lahev na pití

Tábor pro filmové amatéry, kteří se chtějí naučit pracovat s kamerou, obrazem a zvukem a sem tam si někdy i zahrát ve filmu kamaráda. Naučíme tě psát filmový scénář, základy práce s kamerou a střihem. Vyzkoušíš si, jak se vytváří animace a co všechno je potřeba zvládnout, než vznikne hotový film. Všechno samozřejmě hravou formou a následnou prezentací našich prací. No a nebudou také chybět exkurze za filmařskými odborníky.

STORNO POPLATKY: Odhlášení v 3 dny před zahájením tábora činí storno poplatek 60% z celkové ceny tábora. Storno poplatek vám nebude účtován, seženete-li za své dítě náhradníka (změna účastníka bude provedena bez poplatku).

Projekt je z části podpořen z dotačního programu „Celoroční kulturní aktivity na území MČ Praha 5“.

snumek-003

Lektor

Ondřej Kavan Ondřej Kavan je synem skvělého amatérského muzikanta. Jeho dědeček Vladimír Janura byl v Jihočeském divadle velmi uznávaným hercem, babička tam pracovala jako inspicientka. Když byl Ondřej Kavan v druhé třídě, potřebovali trůrci děti do Strakonického dudáka inscenovaného v Českém Krumlově. To bylo poprvé, kdy stál na jevišti. Po studiích na DAMU se Ondřej Kavan nadále věnoval zejména divadlu. Vidět jste jej mohli např. ve Středočeském divadle Kladno, v Divadle pod Palmovkou, Divadle v Řeznické, Žižkovském divadle Járy Cimrmana či v Divadle Na Jezerce. Na televizní obrazovce se Ondřej Kavan poprvé objevil v Polojasnu režiséra Filipa Renče (1999). Dále byl obsazen do Bazénu, nováckých Soukromých pastí či Ordinace v růžové zahradě 2, tam do role padoucha Zdeňka Zemana.

Rezervace

Posted in Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram