Lekce vaření pro nejmenší ZDARMA

Základní info

Datum: 30. 09. 2020
Čas: 16.00-18.00 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Lekce vaření pro předškolní děti s rodiči ZDARMA

V rámci dotačního projektu z EU Vám nabízíme lekce vaření pro předškolní děti v doprovodu rodičů.

Zahájení kroužku je 27.3.2019 a ukončení 31.12.2020. Po tuto dobu jej mají účastníci zdarma. Maximální kapacita lekce je 10 dětí s rodiči. Kroužek se koná 1x měsíčně v průběhu školního roku (mimo školních prázdnin a státních svátků). Děti se mohou do kroužku hlásit průběžně.

Lekce vaření jsou koncipovány hravou formou, kdy děti budou pomáhat rodičům s přípravou pokrmu. Na každou lekci bude tématicky vybrán 1 hlavní chod a 1 dezert dle ročních období či svátků.

Děti se snažíme zábavnými aktivitami nadchnout a přizpůsobit je jejich věku. Maximálně využíváme podpůrných výukových prostředků, abychom podpořili pozitivní emoce dětí a kromě vaření a stolování rozvíjíme u dětí i jejich smysly důležité pro kuchařské umění a také rádi soutěžíme, zpíváme, tančíme a povídáme si o jídle a potravinách.

Realizováno v rámci projektu „Komunitní centrum 4BL”, (CZ.07.3.63/0.0/0.0/17_051/0000739), který je financován z Operačního programu Praha – pól růstu.

logo eu

praha logo


Lektor

Kateřina Reichertová Vaření a jídlo je můj velký koníček. Když jsem studovala Střední Hotelovou školu, nejvíce mě bavila praktická část výuky spojená s učením se nových technik přípravy pokrmů. A jako hlavní odměnou celého snažení bylo společné pochutnání si na našich kuchařských výtvorech. Nyní bych ráda tento zážitek předala našim nejmenším.

Rezervace

Posted in Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram