Příměstský hudební tábor pro děti 4-7 let

Základní info

Datum: 16. 08. 2021
Čas: 9.00-17.00 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Zpívání a tanečky pro nejmenší.

Tento týdenní program je určen pro děti od 4 – 7 let. Termín konání 17.8. – 21.8. 2020. 

Cena za 1 dítě činí 2 500 Kč vč. celodenní stravy. Sourozenecká sleva 15% z ceny druhého dítěte.

Sraz dětí každý den v čase mezi 8:30 – 9:00 hodin. Vyzvedávání dětí každý den 16:30 – 17:00 hodin. Po domluvě možnost vyzvednout dítě i v jiném čase.

Děti milují hudbu, tanec a zpěv. Toto vše jsme proto spojili do jednoho výukového bloku, který povede paní lektorka Dana, která učí tanec a zpěv již nekolik let a sama hraja na různé hudební nástroje. Svou vášeň k hudbě ráda předá i našim nejmenším dětem a bude je také učit rytmice a jednoduchému hraní na základní hudební nástroje (paličky, bubínky apod.).

A proč zrovna hudba? Jaký má vliv na vývoj dítěte?

Zpívání prohlubuje dýchání a okysličuje organismus. Posiluje krevní oběh a harmonizuje vegetativní systém. Zlepšuje imunitu, protože propojováním melodie, rytmu a tempa synchronizuje tělesné procesy. Zvyšuje fyzickou zdatnost a napravuje chybné držení těla. Při zpěvu dále dochází k aktivizaci mozkových částí účastných při vnímání a zpracovávání emocí. Při zpěvu zažíváme uvolnění a hlubokou relaxací. Zpívání je prevencí proti depresi, protože odbourává stres – vede k vyplavování serotoninu a oxytocinu, hormonů štěstí. Zpíváme-li s někým nebo ve skupině, dochází navíc k tzv. resonančnímu fenoménu neboli k sociálnímu souznění a k podpoře schopnosti vnímat druhé a snášet se s nimi.

Pro nejmenší děti spočívá přínos zpívání také v osvojování řečových dovedností a v nenápadném přirozeném vrůstání do kulturního dědictví vlastního národa i rodiny.

 V ceně příměstského tábora je zahrnuto:

  • Jídlo – svačinka / oběd / svačinka, pitný režim.
  • Lektorka angličtiny
  • Učební pomůcky

Co nabalit dětem s sebou:

  • přezůvky
  • pohodlné boty na procházky a sportovní aktivity
  • vhodné sportovní oblečení na vnitřní i venkovní aktivity vč. pokrývky hlavy a opalovacího krému
  • lahev na pití

STORNO POPLATKY: Odhlášení 15 dnů před zahájením tábora činí storno poplatek 60% z celkové ceny tábora. Storno poplatek vám nebude účtován, seženete-li za své dítě náhradníka (změna účastníka bude provedena bez poplatku).

Projekt je z části podpořen z dotačního programu „Celoroční kulturní aktivity na území MČ Praha 5“.

snumek-003


Lektor

Dana Koklesová K hudbě mě to táhne od dětství. Měla jsem příležitost vystudovat Státní konzervatoř Košice SVK obor muzikálové herectví a operní zpěv. S dětmi a výukou dětí pracuji již mnoho let. Hraji na klavír, zpívám a vyučuji děti také angličtinu, kterou ráda propojuji se zpěvem. Mezi mé zájmy patří samozřejmě hudba, literatura, psychologie, práce s dětmi, letní sporty, cestování, poznávání různých kultur a jejich zvyklostí.

Rezervace

Posted in Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram