Příměstský kreativní tábor s angličtinou pro děti 4-7 let

Základní info

Datum: 07. 08. 2023
Čas: 9.00-17.00 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Kreativní tábor s angličtinou pro nejmenší.

Program je určen pro děti od 4 – 7 let. Termín konání 17.7. – 21.7. 2023 od 9:00 do 17:00 hod.

Cena za 1 dítě činí 2 900 Kč vč. celodenní stravy. Sourozenecká sleva 15% z ceny druhého dítěte. Na naše tábory bude možné čerpat příspěvek pro děti od 6 let z dotačního programu Prahy, který můžete uplatnit na stránkách Aktivní město. Proto prosím sledujte aktuální nabídku na portále Aktivní město.

Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem. Děti jsou na jazyky extrémně vnímavé již od útlého věku, proto jsme pro ty nejmenší ve věku přibližně 4 – 7 let připravili anglický týden programu Little steps. I když vaše dítě nepřichází do styku s angličtinou často, s námi získá dobrý základ pro další rozvoj.

Výukový program je koncipován s propojením všech smyslů dítěte. Jazyk se budeme užit v pohybu, malováním, zpíváním, povídáním a hrou a to vše bude propojeno do celotáborové hry, kdy se děti bodu učit novým dovednostem a získávat indiánská péra do čelenky vítězství.

 V ceně příměstského tábora je zahrnuto:

  • Jídlo – svačinka / oběd / svačinka, pitný režim.
  • Lektorka angličtiny
  • Učební pomůcky

Co nabalit dětem s sebou:

  • přezůvky
  • pohodlné boty na procházky a sportovní aktivity
  • vhodné sportovní oblečení na vnitřní i venkovní aktivity vč. pokrývky hlavy a opalovacího krému
  • lahev na pití
  • batoh na procházky

Sraz dětí každý den v čase mezi 8:30 – 9:00 hodin. Vyzvedávání dětí každý den 16:30 – 17:00 hodin. Po domluvě možnost vyzvednout dítě i v jiném čase.

STORNO POPLATKY: Odhlášení 15 dnů před zahájením tábora činí storno poplatek 60% z celkové ceny tábora. Storno poplatek vám nebude účtován, seženete-li za své dítě náhradníka (změna účastníka bude provedena bez poplatku). Storno tábora 14 dní a měné je již bez nároku na vrácení peněz. Peníze se nevrací ani ze zdravotních důvodů. V případě zameškání celého či jenom část Příměstského tábora z jakýchkoliv důvodů či ze zásahu vyšší moci, nevzniká právní nárok na náhradu. A to ani ze zdravotních či osobních důvodů.V případě Covid nařízení uzavíracích opatření bude vrácena 100% platba.

Lektor

Kristýna Knížetová Ráda ve volném čase maluji, je to pro mě uvolňující a ráda maluji vše, co mě zrovna zaujme. Doučuji angličtinu, protože ráda předávám zkušenosti a beru to zábavnou formou, která baví jak mě, tak především mé žáky. Také mám ráda sport a zejména sportovní hry při kterých může člověk ze sebe dostat všechnu přebytečnou energii.

Rezervace

Posted in Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram