Příměstský tábor – Montessori týden

Základní info

Datum: 28. 07. 2014
Čas: 7.30-18.00 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Hrajeme si Montessori

Každé dítě, aby mohlo plně rozvinout své tělesné, intelektuální, tvůrčí a emoční schopnosti, musí mít svobodu – svobodu, které lze dosáhnout pomocí řádu a sebekázně. Dětský svět je plný obrazů a zvuků, které se zpočátku zdají chaotické. Dítě se musí postupně naučit rozlišovat mezi jednotlivými vjemy a pomalu, ale jistě ovládat sebe a své okolí. Proto jsme pro ty nejmenší ve věku 3 – 6 let připravili Montessori týden, kdy se děti budou učit získávat správné návyky, učit se spolupracovat s lektory a ostatními dětmi hravou formou, rozvíjet své motorické a obrazové schopnosti.

 V ceně příměstského tábora je zahrnuto:

  • Jídlo – svačinka / oběd / svačinka, pitný režim. Strava je připravená výživovým poradcem přímo pro děti a každý den čerstvě uvařená od firmy ABC Dieta.
  • Montessori lektorka
  • Práce dvou profesionálních chův
  • Učební pomůcky

Tento týdenní program je určen pro děti od 3 – 6 let. Termín konání 28.7. – 1.8. 2014.
Sraz dětí každý den 7:30 – 8:30 hodin. Vyzvedávání dětí každý den 17:00 – 18:00 hodin. Po domluvě možnost vyzvednout dítě i v jiném čase.

Co nabalit dětem s sebou:

  • přezůvky
  • pohodlné boty na procházky a sportovní aktivity
  • vhodné sportovní oblečení na vnitřní i venkovní aktivity vč. pokrývky hlavy
  • lahev na pití

Pokud máte zdravotní kartu VZP, máte možnost od VZP získat slevu až 500 Kč na náš příměstký tábor! Bližší informace o podmínkách získání příspěvku naleznte na stránkách VZP.

STORNO POPLATKY: Odhlášení v den zahájení tábora činí poplatek 70% z celkové ceny tábora. Storno poplatek vám nebude účtován, seženete-li za své dítě náhradníka (změna účastníka bude provedena bez poplatku).

Lektor

Nanny agency Jsme hrdi na hlavní pilíř naší agentury, a tou je AKTIVNÍ HLÍDÁNÍ. Naším zájmem je děti rozvíjet po motorické a psychické stránce. Děsíme se modelu, kdy chůva usadí dítě před televizi. Spolupracujeme se vzdělávací agenturou SCIO, a k hlídání využíváme jejich CHYTRÉ HRAČKY. www.nannyagency.cz

Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Posted in Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram