Příměstský Street dance tábor pro děti 4-7 let s prvky logopedie

Základní info

Datum: 14. 08. 2023
Čas: 9.00-17.00 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Logopedie v pohybu aneb připravte se na Street dance

Tento týdenní program je určen pro děti od 4 – 7 let. Termín konání 22.8.-26.8.2022 od 9:00 – 17:00 hod.

Cena za 1 dítě činí 2 900 Kč vč. celodenní stravy. Sourozenecká sleva 15% z ceny druhého dítěte. Na naše tábory bude možné čerpat příspěvek pro děti od 6 let z dotačního programu Prahy, který můžete uplatnit na stránkách Aktivní město. Proto prosím sledujte aktuální nabídku na portále Aktivní město.

Sraz dětí každý den v čase mezi 8:30 – 9:00 hodin. Vyzvedávání dětí každý den 16:30 – 17:00 hodin. Po domluvě možnost vyzvednout dítě i v jiném čase.

Co nás čeká?

5 dní plných radosti z pohybu, kreativních aktivit, her a dobrodružství. Klademe důraz na rozvoj pohybových dovedností a týmového ducha. Naše lektorka je specialistkou na Street dance, díky čemuž učí děti vnímat hudbu, rytmus a také správnému držení těla. Díky pohybu se učí vnímat prostor kolem sebe a zdokonalují své koordinační schopnosti. Děti se učí různé taneční kroky a jednoduché a líbivé choreografie. To vše je navíc propojeno s logopedickou prevencí a procvičování správné výslovnosti a rozvoj jazykových dovedností s cílem zlepšit schopnost vyjadřování a formulaci myšlenek dětí.

 V ceně příměstského tábora je zahrnuto:

  • Jídlo – svačinka / oběd / svačinka, pitný režim.
  • Lektorka angličtiny
  • Učební pomůcky

Co nabalit dětem s sebou:

  • přezůvky
  • pohodlné boty na procházky a sportovní aktivity
  • vhodné sportovní oblečení na vnitřní i venkovní aktivity vč. pokrývky hlavy a opalovacího krému
  • lahev na pití
  • batoh na procházky

STORNO POPLATKY: Odhlášení 15 dnů před zahájením tábora činí storno poplatek 60% z celkové ceny tábora. Storno poplatek vám nebude účtován, seženete-li za své dítě náhradníka (změna účastníka bude provedena bez poplatku). Storno tábora 14 dní a měné je již bez nároku na vrácení peněz. Peníze se nevrací ani ze zdravotních důvodů. V případě zameškání celého či jenom část Příměstského tábora z jakýchkoliv důvodů či ze zásahu vyšší moci, nevzniká právní nárok na náhradu. A to ani ze zdravotních či osobních problémů.V případě Covid nařízení uzavíracích opatření bude vrácena 100% platba.

Lektor

Karolína Švestková Práce s dětma mě naplňuje a moc baví. Už učím dva roky kroužek street dance a tanečky v MŠ nebo ZŠ. Doucuji děti matematiku a češtinu online. Ráda ve volném časem tancuju, sportuji, hraju na klavír, malují a cvičím jogu.

Rezervace

Posted in Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram