Kroužek Veselé zpívání pro děti již od 1 roku věku.

Základní info

Datum: 06. 10. 2022
Čas: 10.30-11.15 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Kroužek Veselé zpívání pro děti již od 1 roku věku za doprovodu rodičů

Lekce se konají každou středu a čtvrtek od 9:30 – 10:15 hod a pátek od 10:30 – 12:15.

Rádi bychom Vám představili kroužek zpěvu, který je vhodný pro chlapce i děvčata mající zájem o zpěv a hudbu. Zábavnou formou se zde naučí základní techniky zpěvu, správné dýchaní a držení těla při zpívání, poznají rozdíly mezi sólovým a sborovým zpěvem a zjistí, jaký má jejich hlas rozsah.

Co nás na lekcích čeká?

Na děti čeká pestrý hudební repertoár, ve kterém nebudou chybět lidové ani moderní písně. Součástí kroužku jsou i různá dechová a rytmická cvičení. Podstatné není, aby se z dětí stali profesionální zpěváci, ale aby je zpívání bavilo.

Maximální kapacita lekce je 10 dětí. Lekce trvá 45 minut za doprovodu rodičů. Není třeba speciálního oblečení či vybavení. Lekce jsou po dobu školních prázdnin přerušeny.

Cena za pololetí (blok 13 lekcí) je 2200 Kč.

Veškeré informace a přihlašování dětí na www.rytmik-krouzky.cz.

Lektor

Rytmik Zájmové kroužky nejsou jen pouhou zábavou. Je třeba si uvědomit, že jejich význam je mnohem hlubší. Prostřednictvím kroužků děti dostávají šanci, jak se plně realizovat v činnosti, která je baví, naplňuje a nejen to. Pokud dítě pravidelně navštěvuje nějaký kroužek, vybuduje si kladný vztah k aktivnímu trávení volného času. Kroužky jsou pro děti ideální příležitostí, díky které mohou poznat svůj talent. Ne všechny děti totiž vynikají v učení, mohou ale být úspěšné při hraní na hudební nástroj, ve sportu apod. Dítě se také učí sociální interakci, učí se komunikovat, spolupracovat s ostatními v týmu a současně jít za svým cílem a prosazovat vlastní nápady. Získává sebevědomí, uvědomuje si vlastní osobnost a posiluje si schopnost organizace vlastního volného času, což mu může velmi pomoci i v budoucím životě.

Rezervace

Posted in Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram