Jóga pro nejmenší 7-10 let

Základní info

Datum: 21. 10. 2021
Čas: 9.30-10.15 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Veselé zpívání pro děti 5 měsíců – 3 roky

Zahájení první lekce 19.9.2018. Lekce se konají každou středu od 9:30 – 10:15 hod.  Maximální kapacita lekce je 7 dětí. Lekce trvá 45 minut s doprovodem rodičů. Není třeba speciálního oblečení či vybavení. Lekce jsou po dobu školních prázdnin přerušeny. Rádi bychom Vám představili kroužek zpěvu, který je vhodný pro chlapce i děvčata mající zájem o zpěv a hudbu. Zábavnou formou se zde naučí základní techniky zpěvu, správné dýchaní a držení těla při zpívání, poznají rozdíly mezi sólovým a sborovým zpěvem a zjistí, jaký má jejich hlas rozsah.

Co nás na lekcích čeká?

Na děti čeká pestrý hudební repertoár, ve kterém nebudou chybět lidové ani moderní písně. Součástí kroužku jsou i různá dechová a rytmická cvičení. Podstatné není, aby se z dětí stali profesionální zpěváci, ale aby je zpívání bavilo. Cena za pololetí (blok 15 lekcí) je 2550 Kč.
Při rezervaci, prosím, do formuláře napište jméno, měsíc a rok narození vašeho dítěte a odklikněte souhlas se zpracováním osobních údajů.

Pravidla pro náhrady:
Lekce se ruší jedině v rámci on-line rezervačního systému nejpozději 24 hodin předem. Pokud bude lekce zrušena později než 24 hodin předem, jsme bohužel nuceni naúčtovat plnou částku. Promeškané lekce je možné nahradit v dalším pololetí.

Jóga pro nejmenší 7-10 let

Zahájení první lekce 17.9.2018. Lekce se konají každé pondělí od 16:15 – 17:00 hod.  Maximální kapacita lekce je 12 dětí. Lekce trvá 45 minut bez doprovodu rodičů. Není třeba speciálního oblečení či vybavení. Lekce jsou po dobu školních prázdnin přerušeny. Rádi bychom Vám představili kroužek jógy. Tento druh cvičení je výborný pro protažení celého těla a dětem umožní zlepšit fyzickou kondici, zároveň také velmi příznivě ovlivní jejich psychiku. Pravidelné cvičení jógy poskytuje duševní uvolnění a učí děti vyšší koncentraci.

Co nás na lekcích čeká?

Kroužek je vyučován s ohledem na věk dětí, vše probíhá zábavnou formou a cvičení jógy je pro zpestření proloženo různými pohybovými hrami a aktivitami.

Děti se naučí:

•    důkladně procvičit celé tělo •    jak si zlepšit fyzickou kondici •    pozitivně působit na psychiku •    koncentrovat •    různé zábavné pohybové hry Na závěr každého školního pololetí bude připravena ukázková hodina pro rodiče.

Cena za pololetí (blok 15 lekcí) je 2550 Kč. Při rezervaci, prosím, do formuláře napište jméno, měsíc a rok narození vašeho dítěte a odklikněte souhlas se zpracováním osobních údajů.

Pravidla pro náhrady:
Lekce se ruší jedině v rámci rezervačního systému nejpozději 24 hodin předem. TBA

 

 

Lektor

Rytmik Zájmové kroužky nejsou jen pouhou zábavou. Je třeba si uvědomit, že jejich význam je mnohem hlubší. Prostřednictvím kroužků děti dostávají šanci, jak se plně realizovat v činnosti, která je baví, naplňuje a nejen to. Pokud dítě pravidelně navštěvuje nějaký kroužek, vybuduje si kladný vztah k aktivnímu trávení volného času. Kroužky jsou pro děti ideální příležitostí, díky které mohou poznat svůj talent. Ne všechny děti totiž vynikají v učení, mohou ale být úspěšné při hraní na hudební nástroj, ve sportu apod. Dítě se také učí sociální interakci, učí se komunikovat, spolupracovat s ostatními v týmu a současně jít za svým cílem a prosazovat vlastní nápady. Získává sebevědomí, uvědomuje si vlastní osobnost a posiluje si schopnost organizace vlastního volného času, což mu může velmi pomoci i v budoucím životě.

Rezervace

Posted in Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram