Děti

Hlídání dětí a dětské kroužky

Pokud hledáte pro své dítě vhodné místo, kde se bude moci přirozeně rozvíjet, hýbat se, hrát si, bavit se a cítit se dobře, jste na správné adrese. Vaše dítě se u nás rozhodně nudit nebude! Zatím co si vaše ratolest bude hrát s ostatními dětmi v naší MINI školce pro děti od 14 měsíců do 4 let, vy se můžete nerušeně věnovat své práci ve sdílené kanceláři nebo se rozvíjet na některém z našich kurzů či jen posedět v kavárně se svou kamarádkou.

V rámci krátkodobého individuálního hlídání dětí se naše profesionální chůva stará o bohatý program dětí, kdy společně hrají hry, vyrábí veselé kreativní díla, čtou si pohádky, zpívají písničky a hlavně se hýbou. Při hezkém počasí s mohou hrát na zahradě, která je uzavřená a bezpečná pro děti, vybavená herními prvky pro rozvoj motoriky.

Pro ty nejmenší děti do 3 let máme připraveny ucelené Montessori kurzy, kdy společně s vámi budeme učit vaše děti rozvíjet řeč, paměť a pozornost, vyvíjet jemnou motoriku a soustředění. To vše zábavnou a hravou formou s lektorkou Pavlínou Landovskou.

Děti také mohou chodit na Pohybové kurzy od 5 měsíců do 2,5 roku s rodičem. Budeme si hrát, chovat se, pomáhat dětem zjistit kde co mají a jak to používat :-)) Zklidňovat nebo stimulovat jejich nervový systém, rozvíjet smysly a samozřejmě rozvíjet také sociální interakce s ostatními dětmi.

Průběžně pro vás také připravujeme další aktivity pro celou rodinu, které najdete v kalendáři akcí.

Abychom byli schopni vašemu milovanému dítěti dát maximální péči, prosíme vás vždy o rezervování místa předem nejméne 48 hodin předem v našem kalendáři. Potvrzení o rezervaci obdržíte emailem. V případě potřeby je možné rezervaci bezplatně zrušit nejdéle 24 hod předem. Pokud bude rezervace zrušena po této lhůtě, bude vám naúčtováno 100% z ceny.

Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram