Lektoři

Lektoři

 

Jana Vaňková

Ahoj, kamarádi!

Jmenuji se Jana Vaňková a budu vás provázet prvními anglickými krůčky.

Ukončila jsem střední školu těsně po Sametové revoluci. Protože do té doby jsme jako národ neměli příležitost svobodně cestovat, rozhodla jsem se ihned po maturitě vycestovat do Kanady, kde jsem začala studovat angličtinu.

A tam se to stalo. Zamilovala jsem se do této úžasné řeči. A to natolik, že jsem ji začala vyučovat. Mezi tím jsem také vystudovala Karlovu Univerzitu, vychovala 2 děti a rozběhla rodinnou logistickou firmu.

Miluji práci s dětmi, dospívajícími i dospělými. Proto jsem organizovala mnoho letních i zimních táborů s intenzivními kurzy angličtiny. Více jak 10 let jsem byla hrdou učitelkou na Bell School a rok ředitelkou v jazykové škole Kids&Us Malešice.

Nyní vyučuji na školkách, školách, univerzitách a ve firmách. Připravuji studenty také ke zkouškám Cambridge (FCE, CAE, CPE, BEC, atd.).

Na mých lekcích je angličtina hrou. Používám moderní metody experimentální výuky. Pokud se studenti na mých lekcích nesmějí, něco je špatně. Řídím se heslem, že student si zapamatuje mnohem více, pokud výuku prožívá všemi smysly. Proto také každou lekci připravuji individuálně dle aktuálních potřeb studentů.

Kromě učení miluji také čas se svou rodinou, když společně chodíme na tůry, jezdíme na kole nebo lyžujeme v Krkonoších. Hraji také volejbal a beach volleyball.

Těsím se na vás, kamarádi.

Vaše Jana

Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram