Práce a vzdělání

Návrat ke kořenům

Naše původní myšlenka při zakládání projektu MAM Prostor byla vytvořit společný prostor pro rodiče a jejich děti, kde se každý z nich může společně nebo samostatně rozvíjet a vzdělávat. S dětmi se nám koncept podařil rozjet na plné obrátky. Mini školka i kroužky úspěšně běží několik let. Volnočasové aktivity pro celou rodinu také, dokonce i s finanční podporou Prahy 5, tudíž jsou cenově dostupné opravdu pro každého.

Nicméně naši zakládající vizi stále chyběla část vzdělávání pro rodiče a jejich podpora v osobním a pracovním rozvoji.

Rozšiřujeme nabídku

A to se nám nyní podařilo! Rozjeli jsme 2 on-line vzdělávací projekty pro ženy, maminky i tatínky.

K on-line studiu jsme se přiklonili proto, že jako rodiče jste časově velmi vytíženi a je pro vás komplikované dostavit se v určitý čas na určité místo. A zároveň si zajistit hlídání. On-line kurzy vás ničím omezovat nebudou. A co se týče jejich kvality, věřím, že budete spokojeni.

Digi škola je nový projekt zakladatelky MAM Prostor, Katky Reichertové, který vznikl z jejího každodenního boje s digitálními technologiemi, které se snaží využívat ve svůj prospěch pro podnikání. Nyní své zkušenosti a umění propojovat lidi vložila do projektu Digi školy, kde můžete najít On-line kurzy z digitálního světa, tipy na zajímavé aplikace, technické vychytávky v ženském jazyce.

 

Projekt Evyna je z dílny Provozně ekonomická fakulty České zemědělské univerzity v Praze a pomáhá primárně ženám na mateřské / rodičovské dovolené s návratem dopráce. Ženy si mohou on-line rozšířit své znalosti v oblastech Účetnictví a daně, Komunikace a sebeprezentace, Obchodní angličtině, Informatice a internetových technologiích

 

Věříme, že on-line vzdělávání bude pro vás zajímavým zpestřením a dříve či později vás nějaké téma zaujme:-)

Těšíme se na vás v internetovém světě.

Katka Reichertová

 

Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram