Angličtina pro nejmenší ZDARMA

Základní info

Datum: 01. 06. 2022
Čas: 16.00-16.45 hod
Cena: 0,00 Kč

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Angličtina pro děti od 3 – 7 let.

Lekce probíhají každou středu od 16h do 16:45h. Během školních prázdnin se lekce nekonají.

V rámci dotačního projektu z EU Vám nabízíme tento kroužek zdarma. Dotační program končí 30.9.2023. Po tuto dobu mají děti výuku zdarma. Maximální kapacita lekce je 10 dětí a je nutné se na každou lekci zaregistrovat. Lekce jsou po dobu školních prázdnin přerušeny.

Jedná se o jedinečnou výuku anglického jazyka zábavnou formou s využitím nespočetného množství podnětů. Děti si z každé hodiny odnesou nejen nová slovíčka, ale i hezký zážitek. Dítě se učí s lektorkou písničky, pohybové aktivity podporující psychomotorický vývoj a rýmy.

Realizováno v rámci projektu „Komunitní centrum 4BL“, (CZ.07.3.63/0.0/0.0/17_051/0000739), který je financován z Operačního programu Praha – pól růstu.

logo eu

praha logo


Lektor

Veronika Linhartová “Myslím si, že anglicky se zvládne naučit každý, jen je potřeba najít způsob studia, který bude vyhovovat právě Vám. Výuka by podle měla být především příjemná a zábavná, tak aby jazyk stal přirozenou součástí Vašeho života, něčím, co ho obohatí o nové přátele, zážitky a kulturu. “ Angličtinu vyučuji od roku 2008. Začínala jsem jako lektorka v mateřských školách a postupně jsem vedla různé druhy kurzů - výuku dětí i dospělých, přípravu na mezinárodní certifikáty, obchodní angličtinu, konverzaci, přípravu k maturitě a další. Kromě péče o syna se věnuji studiu práv. Ve volném čase, pokud mi nějaký zbývá, ráda sleduji filmy, čtu, sportuji nebo vařím.

Rezervace

Označeno v Dětské kroužky, Jazykové kurzy
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram