Filmařský kroužek ZDARMA

Základní info

Datum: 07. 04. 2020
Čas: 15.30-17.30 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Filmařský kroužek pro děti od 8-15 let ZDARMA

Kroužek se koná každou středu od 15,30 – 17,30 hod. mimo školní prázdniny.

V rámci dotačního projektu z EU Vám nabízíme tento kroužek zdarma. Dotační program pokračuje také v roce 2020. Po tuto dobu mají děti výuku zdarma. Maximální kapacita lekce je 10 dětí. Lekce jsou po dobu školních prázdnin přerušeny.

Kroužek je určen  pro filmové amatéry, kteří se chtějí naučit pracovat s kamerou, obrazem a zvukem a sem tam si někdy i zahrát ve filmu kamaráda. Děti se naučí psát filmový scénář, základy práce s kamerou a střihem. Vyzkouší si, jak se vytváří animace a co všechno je potřeba zvládnout, než vznikne hotový film. Všechno samozřejmě hravou formou a následnou prezentací našich prací.

Realizováno v rámci projektu „Komunitní centrum 4BL“, (CZ.07.3.63/0.0/0.0/17_051/0000739), který je financován z Operačního programu Praha – pól růstu.

logo eu

praha logo


Lektor

Ivana Zemínová Jsem již 22 let pyšnou matkou dvou synů. Od ranného dětství mě bavilo kreslit a něco vytvářet a vyrábět. Téměř dvacet let jsem strávila v HBO v kreativním oddělení, tuto krásnou zkušenost se nyní pokouším předávat dětem v rámci Filmařského kroužku spolu se svým synem Matášem, který je studentem FAMU. Je to potěšení sledovat radost dětí při tvořivé práci, jsem přesvědčena že v každém sídlí kreativní duch, díky kterému spolu s dětmi vytváříme skutečná umělecká díla!

Rezervace

Označeno v Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram