Filmařský kroužek ZDARMA

Základní info

Datum: 03. 06. 2020
Čas: 15.30-17.30 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Filmařský kroužek pro děti od 8-15 let ZDARMA

Kroužek se koná každou středu od 15,30 – 17,30 hod. mimo školní prázdniny.

V rámci dotačního projektu z EU Vám nabízíme tento kroužek zdarma. Dotační program pokračuje také v roce 2020. Po tuto dobu mají děti výuku zdarma. Maximální kapacita lekce je 10 dětí. Lekce jsou po dobu školních prázdnin přerušeny.

Kroužek je určen  pro filmové amatéry, kteří se chtějí naučit pracovat s kamerou, obrazem a zvukem a sem tam si někdy i zahrát ve filmu kamaráda. Děti se naučí psát filmový scénář, základy práce s kamerou a střihem. Vyzkouší si, jak se vytváří animace a co všechno je potřeba zvládnout, než vznikne hotový film. Všechno samozřejmě hravou formou a následnou prezentací našich prací.

Realizováno v rámci projektu „Komunitní centrum 4BL“, (CZ.07.3.63/0.0/0.0/17_051/0000739), který je financován z Operačního programu Praha – pól růstu.

logo eu

praha logo


Lektor

Fabiana Mertová Fabiana Alexandra Mertová (*1989) je fotografka a videgrafka Vystudovala magisterský obor fotografie na pražské FAMU. Při sudiích absolvovala studijní stáž v Jeuzalémě na Bezalel academy (2015) obor fotografie a také pracovní stáž v Berlíně (2017). V současné době se věnuje užité fotografii a video záznamům. Kromě portrétů a záznamů z akcí se zaměřuje na "making-of film" fotografie. Také pracuje jako fotograf a redaktor pro noviny a fotí portréty ve svém studiu. Ve své umělecké tvorbě pracuje s médiem konceptuální fotografie a videa.

Rezervace

Označeno v Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram