Filmařský příměstský tábor pro děti 8-15 let

Základní info

Datum: 03. 08. 2020
Čas: 9.00-17.00 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Filmařský příměstský tábor pro děti od 8-15 let

Termín konání je 3.8. – 7.8.2020.

Cena za 1 dítě činí 1 999 Kč vč. celodenní stravy. Sourozenecká sleva 15% z ceny druhého dítěte.

Sraz dětí každý den v čase mezi 8:30 – 9:00 hodin. Vyzvedávání dětí každý den 16:30 – 17:00 hodin. Po domluvě možnost vyzvednout dítě i v jiném čase.

Tábor pro filmové amatéry, kteří se chtějí naučit pracovat s kamerou, obrazem a zvukem a sem tam si někdy i zahrát ve filmu kamaráda. Naučíme tě psát filmový scénář, základy práce s kamerou a střihem. Vyzkoušíš si, jak se vytváří animace a co všechno je potřeba zvládnout, než vznikne hotový film. Všechno samozřejmě hravou formou a následnou prezentací našich prací. No a nebudou také chybět exkurze za filmařskými odborníky.  

V ceně dotace příměstského tábora je zahrnuto:

  • Lektor
  • Učební pomůcky
  • Exkurze a procházky
  • Celodenní strava (svačina-oběd-svačina, pitný režim)

Co nabalit dětem s sebou:

  • přezůvky
  • pohodlné boty na procházky a sportovní aktivity
  • vhodné sportovní oblečení na vnitřní i venkovní aktivity vč. pokrývky hlavy a opalovacího krému
  • lahev na pití

STORNO POPLATKY: Odhlášení 15 dnů před zahájením tábora činí storno poplatek 60% z celkové ceny tábora. Storno poplatek vám nebude účtován, seženete-li za své dítě náhradníka (změna účastníka bude provedena bez poplatku).

Projekt je z části podpořen z dotačního programu „Celoroční kulturní aktivity na území MČ Praha 5“.

snumek-003

 

 

 

 


Lektor

Ondřej Kavan Ondřej Kavan je synem skvělého amatérského muzikanta. Jeho dědeček Vladimír Janura byl v Jihočeském divadle velmi uznávaným hercem, babička tam pracovala jako inspicientka. Když byl Ondřej Kavan v druhé třídě, potřebovali trůrci děti do Strakonického dudáka inscenovaného v Českém Krumlově. To bylo poprvé, kdy stál na jevišti. Po studiích na DAMU se Ondřej Kavan nadále věnoval zejména divadlu. Vidět jste jej mohli např. ve Středočeském divadle Kladno, v Divadle pod Palmovkou, Divadle v Řeznické, Žižkovském divadle Járy Cimrmana či v Divadle Na Jezerce. Na televizní obrazovce se Ondřej Kavan poprvé objevil v Polojasnu režiséra Filipa Renče (1999). Dále byl obsazen do Bazénu, nováckých Soukromých pastí či Ordinace v růžové zahradě 2, tam do role padoucha Zdeňka Zemana.

Rezervace

Označeno v Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram