Filmařský příměstský tábor pro děti 8-15 let

Základní info

Datum: 05. 08. 2019
Čas: 9.00-17.00 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Filmařský příměstský tábor pro děti od 8-15 let

Termín konání je 5.8. – 9.8. 2019. Sraz dětí každý den v čase mezi 8:30 – 9:00 hodin. Vyzvedávání dětí každý den 16:30 – 17:00 hodin. Po domluvě možnost vyzvednout dítě i v jiném čase.

Cena za 1 dítě činí 2 500 Kč vč. celodenní stravy. Sourozenecká sleva 20% z ceny druhého dítěte.

Tábor pro filmové amatéry, kteří se chtějí naučit pracovat s kamerou, obrazem a zvukem a sem tam si někdy i zahrát ve filmu kamaráda. Naučíme tě psát filmový scénář, základy práce s kamerou a střihem. Vyzkoušíš si, jak se vytváří animace a co všechno je potřeba zvládnout, než vznikne hotový film. Všechno samozřejmě hravou formou a následnou prezentací našich prací. No a nebudou také chybět exkurze za filmařskými odborníky.  

V ceně dotace příměstského tábora je zahrnuto:

  • Lektor
  • Učební pomůcky
  • Exkurze a procházky
  • Celodenní strava (svačina-oběd-svačina, pitný režim)

Co nabalit dětem s sebou:

  • přezůvky
  • pohodlné boty na procházky a sportovní aktivity
  • vhodné sportovní oblečení na vnitřní i venkovní aktivity vč. pokrývky hlavy a opalovacího krému
  • lahev na pití

STORNO POPLATKY: Odhlášení 5 dnů před zahájením tábora činí storno poplatek 80% z celkové ceny tábora. Storno poplatek vám nebude účtován, seženete-li za své dítě náhradníka (změna účastníka bude provedena bez poplatku).

 

Lektor

Michal Větrovský a Matyáš Starý Michal Větrovský: “Od svých mladých let jsem se zajímal o film a točil a animoval několik amatérských filmů. Proto jsem se rozhodl jít studovat na SPŠST. Na škole jsem natočil první studenský film a ten je v letošní nominaci za "Nejlepší mimoškolní dílo". Během posledních 4 let jsem pracoval ve společnosti Horizon - Production, kde jsme točili reklamy. Dále jsem měl praxi ve společnosti Pro-Time a dnes pracuji na dokumentu o Youtuberech.” Matyáš Starý: “V roce 2015 jsem začal studovat Filmovou vědu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, avšak zájem o filmy u mě propukl již v raném dětství. Od lásky k Pokemonům a Strážcům vesmíru se u mne postupně projevil zájem o experimentálnější a inovativnější možnosti filmového vyjádření. Spíše nežli praktická stránka filmového procesu mě baví o filmech přemýšlet; zkoumat jakým způsobem filmy zasahují do našich životů nebo co vypovídají o naší společnosti. Podílel jsem se na několika natáčeních jak v rámci středoškolských projektů, tak i jakožto výpomoc přátelům studujících filmovou režii. Letní semestr druhého ročníku mého studia jsem strávil v rámci studijního programu Erasmus v anglickém Southamptonu.

Rezervace

Označeno v Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram