Hrajeme si Montessori

Základní info

Datum: 11. 09. 2023
Čas: 9.00-12.00 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Hrajeme si Montessori 

Lekce probíhají v omezeném režimu také o letních prázdninách. Sledujte kalendář akcí. 

Od září upravujeme termíny lekcí. Vybírat můžete z termínů v pondělí dopoledne od 9,00 do 11,15, úterý od 13,30 do 15,45 

Při rezervaci kurzu do poznámky napište jméno dítěte a měsíc/rok narození, abychom Vás mohli přiřadit do skupinky odpovídající věku Vašeho dítěte.

Učte své děti rozvíjet řeč, paměť a pozornost. Zdokonalujte jejich koordinaci těla, vyvíjejte jemnou motoriku, pěstujte trpělivost a soustředění. To vše zábavnou a hravou formou. Kurzy jsou určeny pro děti od ukončeného 4 měsíce do 3 let v doprovodu rodičů. Kapacita jedné lekce 4 maminky s 1 dítětem. Délka lekce 45 min.

Co přinese vašemu děťátku účast na lekcích Hrajeme si Montessori?

Při lekcích budete svědky zklidnění a zvýšení koncentrace vašeho děťátka, zde zažije první zkušenost spolupráce s „cizím“ člověkem a ostatními dětmi, což mu bude přínosem při nástupu do školky. Uvědomí si více své hranice v novém prostředí. Tato zkušenost vám dá více svobody v přístupu k děťátku a nápady při řešení každodenních situací. Oboustranný respektující přístup vám přinese pocit štěstí a radosti a budeme se spolu těšit z jejich nápaditosti a zručnosti. Uvědomíte si lépe jejich možnosti a radost z prožívané chvíle. Cílem je vést vaše děti k samostatnosti, lásce, ohledu na sebe a okolí.

Co na lekci zažijeme?

 • Obrázkové karty pro rozvoj řeči, paměti a pozornostifb
 • Pohyb s pomůckami na rozvoj koordinace oko/ruka-noha
 • Montessori pomůcky na rozvoj jemné motoriky, trpělivosti a soustředění

Domů si odnesete:

 • Nápady, jak ve vašich domácích podmínkách můžete zajistit připravené prostředí, jak vytvořit pomůcky z domácích „nástrojů a surovin“ a jak vést děti k samostatnosti a zodpovědnosti, jak dávat dětem svobodu i hranice
 • Informace o nových připravovaných akcích na zajímavá témata
 • Informace o Montessori přístupu a o dalších přínosných metodách

Pokud se vám bude ochutnávková lekce líbit, můžete si vybrat některý z níže připravených balíčků. Nezapomeňte si ověřit u své zdravotní pojišťovny, zda můžete čerpat příspěvek na pohybové aktivity pro děti. Pokud ano, rádi vám vystavíme potvrzení.

Ceny lekcí platné od 1.5.2023: účastní se 1 dítě + 1 rodič

 • Ukázková lekce = 300 Kč
 • Jednorázová platba další lekce = 400 Kč
 • Platba balíček 4 lekce = 1560 Kč
 • Platba balíček 10 lekcí = 3600

Ceny lekcí: účastní se 2 děti + 1 rodič

 • Ukázková lekce = 550 Kč
 • Jednorázová lekce = 675 Kč
 • Platba balíček 4 lekce = 2600 Kč
 • Platba balíček 10 lekcí = 6000 

Pravidla pro zrušení a náhrady lekce:

Lekce se ruší nejpozději 48 předem jedině na telefonu 602 939 070 a lektorka vás sama odhlásí z lekce. Vaši lekci postoupíme jinému registrovanému dítěti. Pokud bude lekce zrušena později než 48 hodin předem, jsme bohužel nuceni naúčtovat plnou částku. Cílem lekcí je účast 4 dětí s rodičem.  V případě zakoupení balíčku 4 lekcí se jedna řádně omluvená lekce posouvá o další týden, je třeba tento balíček vychodit do max. 5 týdnů. U balíčku 10 lekcí je třeba cyklus vychodit do 13 týdnů, to znamená, že je možná řádná omluva 3x za cyklus. Další náhrady, jsou možné pouze v případě, dohody s lektorem, při dlouhodobé nemoci, kdy vychodíte zbývající lekce ve zrychleném režimu, což znamená, že dorazíte na lekci v jednom týdnu 2x. To znamená, že se u náhradní lekce mění den i skupina. Tyto náhrady si hlídá rodič sám a je umožněna pouze v případě, že se uvolní místo v příhodné věkové skupince.

Lektor

Pavlína Landovská Děti jsou láska, radost a to je to, mne velmi přitahuje. Proto jsem se vydala na cestu laskavého průvodce dětí i jejich rodičů pomocí Montessori metody, která je mi blízká. Montessori kurzy mne posunuly ke vnímání laskavého přístupu k dětem, který bych ráda předávala dále jako lektorka „Hrajeme si Montessori“.

Rezervace

Označeno v Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram