Hrajeme si Montessori

Základní info

Datum: 23. 05. 2023
Čas: 9.00-12.00 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Hrajeme si Montessori 

Lekce se konají pravidelně každé pondělí a úterý od 9,00 – 12,00 hod. 

Registrujte se na Vaší lekci dle věku Vašeho dítěte viz přehled lekcí dle věku dětí (měsíc a rok narození). Učte své děti rozvíjet řeč, paměť a pozornost. Zdokonalujte jejich koordinaci těla, vyvíjejte jemnou motoriku, pěstujte trpělivost a soustředění. To vše zábavnou a hravou formou za vedení lektorky Pavlíny Landovské. Kurzy jsou určeny pro děti od ukončeného 4 měsíce do 3 let v doprovodu rodičů. Kapacita jedné lekce 3 maminky s 1 dítětem. Délka lekce 45 min.

Co přinese vašemu děťátku účast na lekcích Hrajeme si Montessori?

Při lekcích budete svědky zklidnění a zvýšení koncentrace vašeho děťátka, zde zažije první zkušenost spolupráce s „cizím“ člověkem a ostatními dětmi, což mu bude přínosem při nástupu do školky. Uvědomí si více své hranice v novém prostředí. Tato zkušenost vám dá více svobody v přístupu k děťátku a nápady při řešení každodenních situací. Oboustranný respektující přístup vám přinese pocit štěstí a radosti a budeme se spolu těšit z jejich nápaditosti a zručnosti. Uvědomíte si lépe jejich možnosti a radost z prožívané chvíle. Cílem je vést vaše děti k samostatnosti, lásce, ohledu na sebe a okolí.

Co na lekci zažijeme?

 • Obrázkové karty pro rozvoj řeči, paměti a pozornostifb
 • Pohyb s pomůckami na rozvoj koordinace oko/ruka-noha
 • Montessori pomůcky na rozvoj jemné motoriky, trpělivosti a soustředění

Domů si odnesete:

 • Nápady, jak ve vašich domácích podmínkách můžete zajistit připravené prostředí, jak vytvořit pomůcky z domácích „nástrojů a surovin“ a jak vést děti k samostatnosti a zodpovědnosti, jak dávat dětem svobodu i hranice
 • Informace o nových připravovaných akcích na zajímavá témata
 • Informace o Montessori přístupu a o dalších přínosných metodách

Pokud se vám bude ochutnávková lekce líbit, můžete si vybrat některý z níže připravených balíčků. Nezapomeňte si ověřit u své zdravotní pojišťovny, zda můžete čerpat příspěvek na pohybové aktivity pro děti. Pokud ano, rádi vám vystavíme potvrzení.

Ceny lekcí platné od 1.5.2023: účastní se 1 dítě + 1 rodič

 • Ukázková lekce = 300 Kč
 • Jednorázová platba další lekce = 400 Kč
 • Platba balíček 4 lekce = 1560 Kč
 • Platba balíček 10 lekcí = 3600

Ceny lekcí: účastní se 2 děti + 1 rodič

 • Ukázková lekce = 550 Kč
 • Jednorázová lekce = 675 Kč
 • Platba balíček 4 lekce = 2600 Kč
 • Platba balíček 10 lekcí = 6000 

Při rezervaci kurzu do poznámky napište jméno dítěte a měsíc/rok narození a respektujte prosím věk skupinky, do které se zapisujete, viz. tabulka níže:

Pondělí Úterý
9:00 4/21 – 10/21 2/21 – 8/21
9:45 10/20 – 4/21 5/21 – 11/21
10:30 12/20 – 4/21 6/21 – 12/21
11:15 4/21 – 10/21 6/22 – 12/22

Pravidla pro zrušení a náhrady lekce:

Lekce se ruší jedině v rámci on-line rezervačního systému nejpozději 48 předem. Vaši lekci postoupíme jinému registrovanému dítěti. Pokud bude lekce zrušena později než 48 hodin předem, jsme bohužel nuceni naúčtovat plnou částku. Cílem lekcí je účast 3 dětí s rodičem.  V případě zakoupení balíčku 4 lekcí se jedna řádně omluvená lekce posouvá o další týden, je třeba tento balíček vychodit do max. 5 týdnů. U balíčku 10 lekcí je třeba cyklus vychodit do 13 týdnů, to znamená, že je možná řádná omluva 3x za cyklus. Další náhrady, jsou možné pouze v případě, dohody s lektorem, při dlouhodobé nemoci, kdy vychodíte zbývající lekce ve zrychleném režimu, což znamená, že dorazíte na lekci v jednom týdnu 2x. To znamená, že se u náhradní lekce mění den i skupina. Tyto náhrady si hlídá rodič sám a je umožněna pouze v případě, že se uvolní místo v příhodné věkové skupince.

Montessori

Lektor

Pavlína Landovská Děti jsou láska, radost a to je to, co mě už velmi dlouho přitahuje. Děti miluji a proto jsem se konečně vydala na tuto cestu. Na cestu laskavého průvodce dětí i jejich rodičů. K Montessori metodě jsem se dostala asi před 14 lety. Absolvovala jsem Montessori kurzy u paní Štarkové, V roce 2013 na podzim jsem se zapsala do rekvalifikačnho kurzu „Lektor pro práci s rodinou“ (pro děti 0-6 let) a v roce 2014 na jaře jsem jej zakončila úspěšným složením závěrečných zkoušek Jako lektor „Hrajeme si Montessori“ pracuji od září 2013.

Rezervace

Označeno v Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram