Lekce vaření pro nejmenší ZDARMA

Základní info

Datum: 30. 09. 2020
Čas: 16.00-18.00 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Lekce vaření pro předškolní děti s rodiči ZDARMA

V rámci dotačního projektu z EU Vám nabízíme lekce vaření pro předškolní děti v doprovodu rodičů.

Zahájení kroužku je 27.3.2019 a ukončení 31.12.2020. Po tuto dobu jej mají účastníci zdarma. Maximální kapacita lekce je 10 dětí s rodiči a je nutné se registrovat. Kroužek se koná 1x měsíčně v průběhu školního roku (mimo školních prázdnin a státních svátků). Děti se mohou do kroužku hlásit průběžně.

Lekce vaření jsou koncipovány hravou formou, kdy děti budou pomáhat rodičům s přípravou pokrmu. Na každou lekci bude tématicky vybrán 1 hlavní chod a 1 dezert dle ročních období či svátků.

Děti se snažíme zábavnými aktivitami nadchnout a přizpůsobit je jejich věku. Maximálně využíváme podpůrných výukových prostředků, abychom podpořili pozitivní emoce dětí a kromě vaření a stolování rozvíjíme u dětí i jejich smysly důležité pro kuchařské umění a také rádi soutěžíme, zpíváme, tančíme a povídáme si o jídle a potravinách.

Realizováno v rámci projektu „Komunitní centrum 4BL“, (CZ.07.3.63/0.0/0.0/17_051/0000739), který je financován z Operačního programu Praha – pól růstu.

logo eu

praha logo


Lektor

Kateřina Reichertová Vaření a jídlo je můj velký koníček. Když jsem studovala Střední Hotelovou školu, nejvíce mě bavila praktická část výuky spojená s učením se nových technik přípravy pokrmů. A jako hlavní odměnou celého snažení bylo společné pochutnání si na našich kuchařských výtvorech. Nyní bych ráda tento zážitek předala našim nejmenším.

Rezervace

Označeno v Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram