Little steps Anglický příměstský tábor pro děti 4-7 let

Základní info

Datum: 31. 07. 2023
Čas: 16.00-16.45 hod
Cena: 0,00 Kč

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Little steps anglický příměstský tábor pro děti 4-7 let

Program je určen pro děti od 4 – 7 let. Termín konání 17.7. – 21.7. 2023 od 9:00 do 17:00 hod.

Cena za 1 dítě činí 2 900 Kč vč. celodenní stravy. Sourozenecká sleva 15% z ceny druhého dítěte. Na naše tábory bude možné čerpat příspěvek pro děti od 6 let z dotačního programu Prahy, který můžete uplatnit na stránkách Aktivní město. Proto prosím sledujte aktuální nabídku na portále Aktivní město.

Co nás čeká?

Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem. Děti jsou na jazyky extrémně vnímavé již od útlého věku, proto jsme pro ty nejmenší ve věku přibližně 4 – 7 let připravili anglický týden programu Little steps. I když vaše dítě nepřichází do styku s angličtinou často, s námi získá dobrý základ pro další rozvoj.
V tomto týdenním programu na děti mluví lektorka neustále anglicky, aby si děti osvojili angličtinu co nejintenzivněji

Výukový program je koncipován s propojením všech smyslů dítěte. Jazyk se budeme užit v pohybu, malováním, zpíváním, povídáním a hrou a to vše bude propojeno do celotáborové hry. Během týdne si děti zahrají na indiány nebo na piráty, zatančí si na zvířecí diskotéce, budou luštit zašifrované zprávy, hledat ukrytý poklad nebo unikat hladovým žralokům. Naučí se nové písničky, vyrobí masky, indiánské čelenky nebo třeba pirátský dalekohled a hák na ruku. A mezi tím vším získají nové kamarády a naučí se i procvičí mnoho anglických slovíček a frází.

 V ceně příměstského tábora je zahrnuto:

  • Jídlo – svačinka / oběd / svačinka, pitný režim.
  • Lektorka angličtiny
  • Učební pomůcky

Co nabalit dětem s sebou:

  • přezůvky
  • pohodlné boty na procházky a sportovní aktivity
  • vhodné sportovní oblečení na vnitřní i venkovní aktivity vč. pokrývky hlavy a opalovacího krému
  • lahev na pití
  • batoh na procházky

Sraz dětí každý den v čase mezi 8:30 – 9:00 hodin. Vyzvedávání dětí každý den 16:30 – 17:00 hodin. Po domluvě možnost vyzvednout dítě i v jiném čase.

STORNO POPLATKY: Odhlášení 15 dnů před zahájením tábora činí storno poplatek 60% z celkové ceny tábora. Storno poplatek vám nebude účtován, seženete-li za své dítě náhradníka (změna účastníka bude provedena bez poplatku). Storno tábora 14 dní a měné je již bez nároku na vrácení peněz. Peníze se nevrací ani ze zdravotních důvodů. V případě zameškání celého či jenom část Příměstského tábora z jakýchkoliv důvodů či ze zásahu vyšší moci, nevzniká právní nárok na náhradu. A to ani ze zdravotních či osobních důvodů.V případě Covid nařízení uzavíracích opatření bude vrácena 100% platba.

Lektor

Monika Chrdle Mám ráda děti, lezení a cestování. Vystudovala jsem sice Management volně žijících zvířat v tropech a subtropech, ale moc slonů nebo žiraf se mi při objevování světa do cesty nepřipletlo. Proto jsem vyměnila práci se zvířaty za práci v Britské škole, kde jsem pracovala pět let jako asistentka učitele ve školce a rok v první třídě. Zároveň jsem učila český jazyk cizince. Protože mne učení moc baví, rozhodla jsem se na mateřské dovolené vystudovat učitelství pro 1. Stupeň ZŠ. V pátém ročníku školy (a hlavně pěti letech na rodičovské) se učení nemůžu dočkat, proto jsem se s potěšením ujala lekcí anglického jazyka pro děti v MAM Prostor.

Rezervace

Označeno v Dětské kroužky, Jazykové kurzy
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram