Little Steps den otevřených dveří II.

Základní info

Datum: 01. 09. 2020
Čas: 9.00-12.00 hod
Cena: 0,00 Kč

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Vybrat ten správný typ výuky angličtiny pro své dítě je opravdu těžký úkol. Aby jste si spolu s dětmi mohli na vlastní kůži vyzkoušet, jak to chodí u nás, připravili jsme pro Vás den otevřených dveří ve středu  9.9. v časovém rozmezí od 9,00 – 12,00 hod.

Vyberte si datum a čas ukázkové lekce, který Vám vyhovuje nejlépe. Ukázková lekce trvá 20 min a můžete se jí zúčastnit spolu s dítětem. Svůj čas si rezervujte ZDE:


V útlém věku bývají děti ještě hodně stydlivé a bojácné. Proto, pokud se Vaše dítě na ukázkové lekci nebude úplně zapojovat, nevzdávejte to. Jestliže se Vám osobně bude program líbit, přihlaste své dítě do programu, protože nabízíme 14-denní garanci vrácení peněz. To je dostatek času na to, aby jste zjistili, zda je náš program přínosem pro vaše dítě.

Na ukázkové lekci probíhá pouze výuka. Ostatní provozní informace Vám rádi sdělíme na recepci mimo ukázkovou lekci.

Více informací o programu Little Steps naleznete ZDE.

Lektor

Jana Vaňková Jmenuji se Jana Vaňková a budu vás provázet prvními anglickými krůčky. Na mých lekcích je angličtina hrou. Používám moderní metody experimentální výuky. Pokud se studenti na mých lekcích nesmějí, něco je špatně. Řídím se heslem, že student si zapamatuje mnohem více, pokud výuku prožívá všemi smysly. Proto také každou lekci připravuji individuálně dle aktuálních potřeb studentů. Kromě učení miluji také čas se svou rodinou, když společně chodíme na tůry, jezdíme na kole nebo lyžujeme v Krkonoších. Hraji také volejbal a beach volleyball. Těsím se na vás, kamarádi. Vaše Jana

Rezervace

Označeno v Dětské kroužky, Jazykové kurzy
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram