Naučte se vydělávat dobrým marketingem

Základní info

Datum: 16. 11. 2016
Čas: 9.30-11.30 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Praktické marketingové rady pro začínající a drobné podnikatele.

Ukážeme vám, jak levně a efektivně zviditelnit vaši firmu, získat nové zákazníky a zvýší zisky vaší firmy.

Připravili jsme pro vás seminář na téma zlepšení propagace vaší firmy v rámci Týdne podnikání – Global Entrepreneurship Week (GEW), největší celosvětové i lokální události na podporu podnikání. Posláním Týdne podnikání je rozvíjení potenciálu začínajících firem, podnikatelů a startupistů a motivování k rozvíjení vlastních podnikatelských projektů, podpora internacionalizace firem a v konečném důsledku také posílení českého ekonomického růstu.

Nenechte si ujít tuto skvělou událost za symbolickou cenu 200 Kč. Nabízíme také hlídání dětí od 1,5 roku v průběhu semináře za cenu 150 Kč.

Náš workshop je zaměřen na okamžitou aplikaci marketingových nástrojů do života vaší firmy. Smrtící dávku teorie necháme za dveřmi a budeme týmově řešit vaše konkrétní situace, ukážeme si zajímavé případové studie a odnesete si nástroje vhodné pro váš byznys.

Hledáte odpovědi na tyto otázky?

  • Dokážete stručně a výstižně vyjádřit svou myšlenku a zaujmout zákazníka?
  • Jak má vypadat dobrá obchodní nabídka?
  • Jaké dostupné komunikační nástroje můžete využít pro oslovení zákazníka?
  • Čím se odlišit od konkurence?

Chcete zvýšit konkurenceschopnost vaší firmy? Pak navštivte tento seminář a buďte o krok napřed oproti konkurenci!

logo-oficialni-udalost-tydne-podnikani

Lektor

Kateřina Reichertová Již 15 let se pohybuji v reklamě a marketingu. I po těch letech mě tento obor stále zajímá a vždy mi přinese něco nového. Nové inspirace, zajímavé lidi, nové technologie. Avšak co mě nejvíce baví je různorodost mých projektů. Malé firmě nebo začínajícímu podnikateli poradím, jak si mají nastavit svou základní marketingovou komunikaci vycházející z jejich nízkých finančních možností, oproti tomu stojí velký mezinárodní gigant s rozpočtem několika miliónu Kč, pro kterého mám navrhnout strategii na zvýšení prodejů. Díky různorodosti zboží a služeb mých klientů mám velmi široký přehled o tématech, na které bych za jiných okolností nenarazila. Děkuji všem za tuto možnost.

Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Označeno v Podnikání
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram