Novinářský příměstský tábor ZDARMA

Základní info

Datum: 14. 08. 2017
Čas: 9.00-17.00 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Novinářský příměstský tábor pro děti od 8-15 let ZDARMA

V rámci dotačního projektu z EU Vám nabízíme zdarma týdenní Novinářský příměstský tábor pro děti od 8 do 15 let.

Termín konání je 14.8.-18.8.2017. Sraz dětí každý den 9:00 hodin. Vyzvedávání dětí každý den 16:30 – 17:00 hodin. Po domluvě možnost vyzvednout dítě i v jiném čase. Maximální kapacita tábora je 10 dětí.

 V ceně příměstského tábora je zahrnuto:

  • Lektorka
  • Učební pomůcky
  • Exkurze a procházky

STRAVA NENÍ HRAZENA Z DOTACE! Každého účastníka poprosíme o DOPLATEK 450 Kč za stravu na 5 dní (svačina-oběd-svačina, pitný režim).

Co nabalit dětem s sebou:

  • přezůvky
  • pohodlné boty na procházky a sportovní aktivity
  • vhodné sportovní oblečení na vnitřní i venkovní aktivity vč. pokrývky hlavy a opalovacího krému
  • lahev na pití

Tábor je určen pro kreativní zájemce, kteří mají odvahu napsat o světě to, co si o něm opravdu myslí. Zaměříme se přitom na články, rozhovory, reportáže a práci  s informačními zdroji. Součástí aktivit bude rovněž tvorba společného časopisu. Vyzkoušíme si i rozhlasovou práci, tzn. úpravu i nahrávání mluvených příspěvků. V rámci reportáži se budeme vydávat i do terénu a sbírat materiál na reportáž.

Základní práce s textem bude začínat tvorbou drobných příběhů a přesáhne až ke kratším článkům.  Nebudou samozřejmě chybět ani hry a aktivity zaměřené na rozvoj slovní zásoby a komunikace.

Realizováno v rámci projektu „Lepší život na Praze 5“ (CZ.07.3.63/0.0/0.0/16_031/0000197), který je financován z Operačního programu Praha – pól růstu.

logo eu

praha logo

Lektor

Martina Bittnerová Martina Bittnerová je autorkou osmi samostatných knih a literární činnosti se věnuje od šestnácti let. Publikovala v mnoha internetových i neinternetových novinách, časopisech, bulletinech apod. Pracovala také pět let na tiskovém oddělení FN v Motole. Lektorské činnosti se intenzivně věnuje zhruba v posledních sedmi letech. Má akreditované vzdělání MŠMT v oborech pedagogika volného času a mediální výchova a medializace a rovněž zkušenosti s vedením novinářských kroužků, seminářů i táborů pro děti. Více informací na: www.martinabittnerova.cz.

Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Označeno v Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram