Kroužek tvořivých ručiček pro děti od 1 roku věku

Základní info

Datum: 13. 04. 2022
Čas: 8.30-9.15 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Kroužek tvořivých ručiček pro děti již od 1 roku věku za doprovodu rodičů

Lekce se konají od 24.11.2021 každou středu od 9:30 do 10:15 hod. 

Rádi bychom Vám představili kroužek vhodný pro děti, které rády malují, modelují nebo cokoli kreativně tvoří. Kroužek tvořivých ručiček rozvíjí u dětí umělecké nadání, estetické cítění a kreativitu.

Co nás na lekcích čeká?

Děti se zde naučí pracovat s rozmanitými výtvarnými materiály od papíru po přírodniny. Mohou se těšit na vyrábění věcí k různým příležitostem a vytváření sezónních dekorací (jarních, podzimních, vánočních aj.) Z každé hodiny si dítě odnese výtvor, kterým může potěšit sebe i své blízké.

Děti se naučí:

  • pracovat s různými výtvarnými materiály
  • rozvíjet svou fantazii
  • spoustu zajímavých výtvarných technik
  • vytvářet různé dekorace

Cena za pololetí (blok 13 lekcí) je 2200 Kč + 250 Kč na pracovní materiály.

Veškeré informace a přihlašování dětí na www.rytmik-krouzky.cz.

 

Lektor

Rytmik Zájmové kroužky nejsou jen pouhou zábavou. Je třeba si uvědomit, že jejich význam je mnohem hlubší. Prostřednictvím kroužků děti dostávají šanci, jak se plně realizovat v činnosti, která je baví, naplňuje a nejen to. Pokud dítě pravidelně navštěvuje nějaký kroužek, vybuduje si kladný vztah k aktivnímu trávení volného času. Kroužky jsou pro děti ideální příležitostí, díky které mohou poznat svůj talent. Ne všechny děti totiž vynikají v učení, mohou ale být úspěšné při hraní na hudební nástroj, ve sportu apod. Dítě se také učí sociální interakci, učí se komunikovat, spolupracovat s ostatními v týmu a současně jít za svým cílem a prosazovat vlastní nápady. Získává sebevědomí, uvědomuje si vlastní osobnost a posiluje si schopnost organizace vlastního volného času, což mu může velmi pomoci i v budoucím životě.

Rezervace

Označeno v Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram