Kroužek Povídálek pro děti již od 1 roku věku

Základní info

Datum: 21. 10. 2021
Čas: 8.30-9.15 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Kroužek logopedické prevence pro děti již od 1 roku věku za doprovodu rodičů

První ukázková lekce 21.10. ZDARMA!

Lekce se konají od 21.10.2021 každý čtvrtek v  8:30 – 9:15 hod. 

Rádi bychom Vám představili kroužek Povídálek, který je vhodný pro všechny chlapce i děvčata. Náš kroužek je zaměřen na procvičování správné výslovnosti a rozvoj jazykových dovedností s cílem zlepšit schopnost vyjadřování a formulaci myšlenek dětí.

Co nás na lekcích čeká?

Kroužek je ideální příležitostí pro prevenci logopedických problémů a vad řeči, se kterými se v kroužkách dnes tak často potýkáme.

Díky vynikající metodice logopedky Mgr. Anežky Bayerové, která nám celý kurz ušila na míru, jsou děti pomocí říkadel, básniček, slovních říček, písniček a nejrůznějších logopedických cvičení vedeny ke správné výslovnosti hlásek a rozvoji slovní zásoby. Součástí kroužku jsou i dechová cvičení, která napomáhají k plynulosti řeči a správné práci s dechem.

Maximální kapacita lekce je 10 dětí. Lekce trvá 45 minut za doprovodu rodičů. Není třeba speciálního oblečení či vybavení. Lekce jsou po dobu školních prázdnin přerušeny.

Cena za pololetí (blok 13 lekcí) je 2200 Kč + 250 Kč na pracovní listy logopedie.

Veškeré informace a přihlašování dětí na www.rytmik-krouzky.cz.

 

Lektor

Rytmik Zájmové kroužky nejsou jen pouhou zábavou. Je třeba si uvědomit, že jejich význam je mnohem hlubší. Prostřednictvím kroužků děti dostávají šanci, jak se plně realizovat v činnosti, která je baví, naplňuje a nejen to. Pokud dítě pravidelně navštěvuje nějaký kroužek, vybuduje si kladný vztah k aktivnímu trávení volného času. Kroužky jsou pro děti ideální příležitostí, díky které mohou poznat svůj talent. Ne všechny děti totiž vynikají v učení, mohou ale být úspěšné při hraní na hudební nástroj, ve sportu apod. Dítě se také učí sociální interakci, učí se komunikovat, spolupracovat s ostatními v týmu a současně jít za svým cílem a prosazovat vlastní nápady. Získává sebevědomí, uvědomuje si vlastní osobnost a posiluje si schopnost organizace vlastního volného času, což mu může velmi pomoci i v budoucím životě.

Rezervace

Označeno v Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram