Příměstský Anglický tábor pro děti 4-7 let

Základní info

Datum: 25. 07. 2022
Čas: 9.00-17.00 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Anglický tábor s malováním pro nejmenší.

Tento týdenní program je určen pro děti od 4 – 7 let. Termín konání 8.8. – 12.8.2021 od 9:00 do 17:00 hod.

Cena za 1 dítě činí 2 900 Kč vč. celodenní stravy. Sourozenecká sleva 15% z ceny druhého dítěte. Na naše tábory bude možné čerpat příspěvek pro děti od 6 let z dotačního programu Prahy, který můžete uplatnit na stránkách Aktivní město. Proto prosím sledujte aktuální nabídku na portále Aktivní město.

Sraz dětí každý den v čase mezi 8:30 – 9:00 hodin. Vyzvedávání dětí každý den 16:30 – 17:00 hodin. Po domluvě možnost vyzvednout dítě i v jiném čase.

Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem. Děti jsou na jazyky extrémně vnímavé již od útlého věku, proto jsme pro ty nejmenší ve věku přibližně 4 – 7 let připravili anglický týden. I když vaše dítě nepřichází do styku s angličtinou často, s námi získá dobrý základ pro další rozvoj.

Výukový program je koncipován se zapojením všech smyslů dítěte. Jazyk se budeme užit v pohybu, malováním, zpíváním, povídáním a hrou.

 V ceně příměstského tábora je zahrnuto:

  • Jídlo – svačinka / oběd / svačinka, pitný režim.
  • Lektorka angličtiny
  • Učební pomůcky

Co nabalit dětem s sebou:

  • přezůvky
  • pohodlné boty na procházky a sportovní aktivity
  • vhodné sportovní oblečení na vnitřní i venkovní aktivity vč. pokrývky hlavy a opalovacího krému
  • lahev na pití
  • batoh na procházky

STORNO POPLATKY: Odhlášení 15 dnů před zahájením tábora činí storno poplatek 60% z celkové ceny tábora. Storno poplatek vám nebude účtován, seženete-li za své dítě náhradníka (změna účastníka bude provedena bez poplatku). Storno tábora 14 dní a měné je již bez nároku na vrácení peněz. Peníze se nevrací ani ze zdravotních důvodů. V případě zameškání celého či jenom část Příměstského tábora z jakýchkoliv důvodů či ze zásahu vyšší moci, nevzniká právní nárok na náhradu. A to ani ze zdravotních či osobních problémů.V případě Covid nařízení uzavíracích opatření bude vrácena 100% platba.Lektor

Kristýna Knížetová Ráda ve volném čase maluji, je to pro mě uvolňující a ráda maluji vše, co mě zrovna zaujme. Doučuji angličtinu, protože ráda předávám zkušenosti a beru to zábavnou formou, která baví jak mě, tak především mé žáky. Také mám ráda sport a zejména sportovní hry při kterých může člověk ze sebe dostat všechnu přebytečnou energii.

Rezervace

Označeno v Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram