Příměstský Anglický tábor pro děti 4-7 let

Základní info

Datum: 23. 08. 2021
Čas: 9.00-17.00 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Anglický tábor s malováním pro nejmenší.

Tento týdenní program je určen pro děti od 4 – 7 let. Termín konání 23.8. – 27.8.2021 od 9:00 do 17:00 hod.

Cena za 1 dítě činí 2 500 Kč vč. celodenní stravy. Sourozenecká sleva 15% z ceny druhého dítěte. Na naše tábory bude možné čerpat příspěvek pro děti od 6 let z dotačního programu Prahy, který můžete uplatnit na stránkách Aktivní město. Proto prosím sledujte aktuální nabídku na portále Aktivní město.

Jako mladí přírodovědci budeme poznávat zvířátka, rostliny i krajiny, kde rostou a žijí. A protože nás baví malování, tak své objevy si také namalujeme.

Sraz dětí každý den v čase mezi 8:30 – 9:00 hodin. Vyzvedávání dětí každý den 16:30 – 17:00 hodin. Po domluvě možnost vyzvednout dítě i v jiném čase.

Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem. Děti jsou na jazyky extrémně vnímavé již od útlého věku, proto jsme pro ty nejmenší ve věku přibližně 4 – 7 let připravili anglický týden. I když vaše dítě nepřichází do styku s angličtinou často, s námi získá dobrý základ pro další rozvoj.

 V ceně příměstského tábora je zahrnuto:

  • Jídlo – svačinka / oběd / svačinka, pitný režim.
  • Lektorka angličtiny
  • Učební pomůcky

Co nabalit dětem s sebou:

  • přezůvky
  • pohodlné boty na procházky a sportovní aktivity
  • vhodné sportovní oblečení na vnitřní i venkovní aktivity vč. pokrývky hlavy a opalovacího krému
  • lahev na pití

STORNO POPLATKY: Odhlášení 15 dnů před zahájením tábora činí storno poplatek 60% z celkové ceny tábora. Storno poplatek vám nebude účtován, seženete-li za své dítě náhradníka (změna účastníka bude provedena bez poplatku).

Projekt je z části podpořen z dotačního programu „Celoroční kulturní aktivity na území MČ Praha 5“.

snumek-003

 

 

 


Lektor

Dana Koklesová K hudbě mě to táhne od dětství. Měla jsem příležitost vystudovat Státní konzervatoř Košice SVK obor muzikálové herectví a operní zpěv. S dětmi a výukou dětí pracuji již mnoho let. Hraji na klavír, zpívám a vyučuji děti také angličtinu, kterou ráda propojuji se zpěvem. Mezi mé zájmy patří samozřejmě hudba, literatura, psychologie, práce s dětmi, letní sporty, cestování, poznávání různých kultur a jejich zvyklostí.

Rezervace

Označeno v Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram