Taneční a pohybový kroužek

Základní info

Datum: 27. 10. 2022
Čas: 10.30-11.15 hod
Cena: 0,00 Kč
Kategorie:

Sdílej

Facebook Google Twitter Pinterest LinkedIn Email

Popis

Taneční a pohybový kroužek pro děti od 2 let do 3 let za doprovodu rodičů

Lekce se konají každý čtvrtek od 10:30 – 11:15 hod. První lekce bude zahájena v říjnu a termín bude upřesněn.

Rádi bychom Vám představili taneční a pohybový kroužek, v němž děti nenásilnou a hravou formou rozvíjí své pohybové schopnosti. Značná část výuky je věnována rytmické průpravě, díky které se u dětí přirozeným způsobem rozvíjí cit pro hudbu.

Co nás na lekcích čeká?

Ve výuce nechybí taneční sestavy na různá říkadla, básničky, latinsko-americké tance ve zjednodušené formě a hry podporující správné držení těla. Lekce jsou koncipovány tak, aby děti do našeho kroužku chodily rády a chtěly se v tanečním sportu rozvíjet dál.

Maximální kapacita lekce je 10 dětí. Lekce trvá 45 minut za doprovodu rodičů. Není třeba speciálního oblečení či vybavení. Lekce jsou po dobu školních prázdnin přerušeny.

Cena za pololetí (blok 13 lekcí) je 2200 Kč.

Veškeré informace a přihlašování dětí na www.rytmik-krouzky.cz.

Lektor

Rytmik Zájmové kroužky nejsou jen pouhou zábavou. Je třeba si uvědomit, že jejich význam je mnohem hlubší. Prostřednictvím kroužků děti dostávají šanci, jak se plně realizovat v činnosti, která je baví, naplňuje a nejen to. Pokud dítě pravidelně navštěvuje nějaký kroužek, vybuduje si kladný vztah k aktivnímu trávení volného času. Kroužky jsou pro děti ideální příležitostí, díky které mohou poznat svůj talent. Ne všechny děti totiž vynikají v učení, mohou ale být úspěšné při hraní na hudební nástroj, ve sportu apod. Dítě se také učí sociální interakci, učí se komunikovat, spolupracovat s ostatními v týmu a současně jít za svým cílem a prosazovat vlastní nápady. Získává sebevědomí, uvědomuje si vlastní osobnost a posiluje si schopnost organizace vlastního volného času, což mu může velmi pomoci i v budoucím životě.

Rezervace

Označeno v Dětské kroužky
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram